عرضه سیستم عامل هارمونی ۲.۰ به همراه هواوی P50 پرو

عرضه سیستم عامل هارمونی ۲.۰ به همراه هواوی P50 پرو

رئیس هواوی به طور رسمی اعلام کرد این شرکت قصد دارد برای توسعه بخش نرم افزاری خود اتفاقات متفاوتی را رقم بزند و شاهد حالت های مختلف و قابل توجه از سوی این شرکت خواهیم بود که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و بهترین اتفاقات ممکن رقم خواهد خورد.

طبق گفته این شخص هواوی قصد توسعه بیشتر این سیستم عامل را دارد و در برنامه های خود این حالت و قابلیت ها را جا داده تا بتواند عملکرد مناسب و دلخواه خود را در ایده آل ترین بخش های ممکن اجرایی کند و گفته می شود در کنار آن شاهد رونمایی محصولات دیگری از سوی هواوی خواهیم بود.

این مدیر انتظار دارد تا پایان سال جاری میلادی حدود ۳۰۰ میلیون دستگاه هواوی در سراسر دنیا از این سیستم عامل بهره مند شوند و برای اجرایی کردن این پروژه برنامه خود را دارد و به احتمال زیاد شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار خاص و هوشمندانه خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عرضه سیستم عامل هارمونی ۲.۰ برای ماه ژوئن موکول شده و دلیل آن بخاطر معرفی این سیستم عامل در کنار گوشی پرچمدار هواوی P50 است که این گوشی به عنوان پیشگام سیستم عامل انحصاری هواوی در میان دیگر محصولات سخت افزاری محسوب خواهد شد.

همچنین در این مراسم شاهد رونمایی از تبلت میت پد ۲ پرو خواهیم بود که این محصول نیز با سیستم عامل هارمونی ۲.۰ هواوی عرضه خواهد شد تا در کنار پرچمدار نسل جدید هواوی ترکیبی از اولین و برترین سیستم عامل را به خود اختصاص دهند.

عرضه سیستم عامل هارمونی ۲.۰

طبق گزارش های قبلی دستگاه های هواوی و آنر که به سیستم عامل EMUI 11 و همچنین به Magic UI 4 مجهز هستند می توانند به نسخه جدید سیستم عامل هارمونی ۲ مهاجرت کنند که طبق ادعای برخی منابع چینی این قابلیت فقط در دستگاه هایی خواهد بود که از تراشه کایرین استفاده می کنند و دستگاه هایی که از اسنپدراگون و مدیاتک استفاده می کنند از این سیستم عامل پشتیبانی نخواهند کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر