عرضه سیستم عامل iOS 14 برای کاربران اپل

عرضه سیستم عامل iOS 14 برای کاربران اپل

از امروز به طور رسمی نسخه جدید سیستم عامل انحصاری اپل برای کاربران این شرکت به طور رسمی منتشر شد و شاهد حالتی بسیار مناسب و ایده آل هستیم که در بهترین حالت خود قرار دارد و قرار است به زودی شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

در نسخه جدید این سیستم عامل قابلیت های خوب و جذابی اضافه شده است که در مطالب قبلی سایت سیم پو به تمامی آنها پرداخته ایم و می توانید با مراجعه کردن به آنها با تمامی قابلیت ها و امکاناتی که شرکت اپل در نسخه جدید این سیستم عامل به وجود آورده است آشنا شوید.

سیستم عامل iOS 14 با قابلیت بسیار ایده آل و فوق العاده توانایی های بسیار بالایی دارد و قرار است به زودی شاهد حالت و اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل بهره مند شویم و به نوعی می توان گفت یک اتفاق بی نظیر و جذابی از سوی این شرکت محسوب می شود.

عرضه سیستم عامل iOS 14 به همراه دیگر نسخه ها برای محصولات دیگر اپل مانند آیپد و اپل واچ می باشد که برای کاربرانی که از این دستگاه ها نیز استفاده می کنند عرضه خواهد شد، نسخه های جدید آیپد او اس و اپل واچ او اس نیز در کنار iOS 14 نیز منتشر شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سیستم عامل جدید انحصاری اپل برخی قابلیت ها را به کاربر می دهد که در سیستم عامل های دیگر و حتی در نسخه های قبلی نمونه ای از آنها وجود نداشت و یک انتخاب بسیار حرفه ای و معقولانه برای استفاده از این سیستم جدید و فوق العاده اپل محسوب می شود.

عرضه سیستم عامل iOS 14

عرضه سیستم عامل iOS 14

iOS 14 به طور کلی با دیگر سیستم ها تفاوت هایی دارد که می توان گفت بهترین اتفاق ممکن را از خود به نمایش می گذارد و به طور کامل می توان ادعا کرد شاهد حالت های بسیار خاص و جذاب دنیای فناوری در یک سیستم عامل جذاب و خاص هستیم.

اپل با عرضه این نسخه برای گوشی ها و تبلت های گفته شده، بروز ترین سیستم را به کاربران خود ارائه داده تا آنها بتوانند از قابلیت های منحصر به فرد و جذاب این سیستم عامل نهایت استفاده را داشته باشند و بهترین کارایی ممکن را از این سیستم عامل دریافت کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر