قابلیت آفیس ۳۶۵ امنیت بالایی در بخش ایمیل ارائه می دهد

قابلیت آفیس ۳۶۵ امنیت بالایی در بخش ایمیل ارائه می دهد

از امروز مایکروسافت یک قابلیت جدید و دیگری را به نرم افزاری آفیس ۳۶۵ اضافه کرده است که در آن شاهد اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده ای هستیم که باعث می شود تا اتفاقات متنوع و جذابی برای این اپلیکیشین اتفاق بیافتد.

امنیت بالای مایکروسافت جزو برترین پروتکل های اطلاعاتی بوده است که در دنیا به عنوان مثال همیشه از آن یاد می شود و امروز نیز این شرکت تصمیم گرفته است بخشی از امنیت خود را وارد نرم افزار آفیس ۳۶۵ کند که قطعا کاربرد زیادی برای کاربران این بخش خواهد داشت.

در این بروزرسانی شاهد بالا بودن امنیت ایمیل هستیم که به کاربر این اجازه را می دهد که شاهد اتفاقات مختلف و متنوع باشیم و همچنین باعث می شود تا شاهد جلوگیری از ایمیل های مخرب و خرابکار باشیم که احتمال نفوذ به سیستم کاربر را داراست.

قابلیت آفیس ۳۶۵ باعث می شود تا کاربرانی که ایمیل های بسیار زیادی از چند مقصد نامشخص دریافت می کنند که بیشتر به خاطر تبلیغات می باشند باعث خواهد شد تا اتفاقات بدی برای کاربران این بخش بیافتد که مایکروسافت از آن جلوگیری می کند.

شاید استفاده از این حالت باعث شود تا کاربرانی که در معرض هک شدن قرار دارند، امنیت بالایی را برای خود داشته باشند و همین نیز باعث خواهد شد تا شاهد اتفاقات متنوع و جذابی باشیم و همین نیز به وجود آمدن اتفاقات خوب و فوق العاده می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت آفیس 365 امنیت بالایی در بخش ایمیل ارائه می دهد

عرضه قابلیت آفیس ۳۶۵

مایکروسافت با عرضه این قابلیت نشان دهنده این است که این بخش توانایی این را دارد که کاربر بتواند با مدیریت کردن ایمیل های خود از طریق آفیس ۳۶۵ توانایی این را داشته باشد که مدیریت دستگاه خود را تضمین کند و از احتمال حمله های گوناگون جلوگیری کند.

همچنین مایکروسافت به طور رسمی اعلام کرده است این قابلیت به عنوان یک بخش امنیتی عرضه شده است و امیدوار است به زودی این حالت در تمامی پروتکل های امنیتی این نرم افزار مورد استفاده قرار بگیرد که قطعا قابلیتی جذاب و مفید و کارآمد خواهد بود.

در بروزرسانی اصلی شاهد اتفاقات گوناگونی علاوه بر این حالت هستیم که باعث می شود تا از نظر رابط کاربری شاهد حالت های مختلف باشیم که در کل باعث می شود تا استفاده از این نرم افزار به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد و قابلیت بسیار فوق العاده و جذابی محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر