عرضه لامبورگینی Urus ST-X در سال ۲۰۲۰

عرضه لامبورگینی Urus ST-X در سال ۲۰۲۰

لامبورگینی در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار کانسپت و تصاویر خودروی Urus ST-X را منتشر کرد که اشاره به یک کراس اوور اسپورت فوق العاده داشته است که از نظر طراحی یکی از بهترین کراس های اسپورت در دنیا می باشد که از شکل کلی و ظاهری بسیار مناسبی بهره می برد.

در گزارش های اولیه که از سمت برخی از رسانه از سوی لامبورگینی آمده است اشاره به حضور این خودرو در سال ۲۰۲۰ می باشد که می تواند سال پیش رو را یکی از جذاب ترین سال های خودرو لامبورگینی باشیم که با ارائه این خودرو قطعا یک قطب بسیار جذاب و جالبی را در صنعت خودرو ایجاد خواهد کرد.

به احتمال زیاد این خودرو در تاریخ ۳۱ اکتر توسط لامبورگینی رونمایی شود اما همچنان مشخصات فنی داخلی این خودرو فاش نشده است و لامبورگینی رونمایی اطلاعات این محصول را به زمان رونمایی خودرو منتقل کرده است که طی یک رویداد عرضه خواهد کرد.

عرضه لامبورگینی Urus ST-X در سال ۲۰۲۰ یکی از بهترین اتفاقات لامبورگینی می باشد که در سال جدید میلادی اتفاق خواهد افتاد، مدیرعامل شرکت لامبورگینی اعلام کرده است که در سال جدید این خودرو را رونمایی خواهند کرد و به احتمال زیاد سری های دیگری را برای این مدل عرضه خواهد کرد.

سری کراس اوور لامبورگینی یکی از برترین و زیباترین سری های این شرکت در چند سال اخیر بوده است و بدون شک می توان گفت این سری یک مدل منحصر به فرد توسط شرکت ایتالیایی می باشد که قطعا بهترین خودروی دنیا خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عرضه لامبورگینی Urus ST-X در سال 2020

عرضه لامبورگینی Urus ST-X توسط ایتالیایی ها

Urus ST-X تمامی حالت های مختلف و قانون هایی را که برای خودرو هایی را که حق رانندگی در کشور های اروپایی و آمریکایی را خواهد داشت را دریافت کرده است و گفته می شود یکی از کامل ترین خودرو های دنیا در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

این خودرو از موتور ۴ سیلندر توربو ۴.۰ لیتری بهره خواهد برد و توان ایجاد قدرت ۶۵۰ اسب بخار نیرو را خواهد داشت و یک خودروی پر سرعت با قدرت زیاد را عرضه خواهد کرد و یکی از کراس اوور های محشر در تمامی سری های لامبورگینی خواهد بود.

اگر از تمامی بخش های این خودرو فاکتور بگیریم می توانیم بگوییم که هیچ عیبی در این خودرو وجود نخواهد داشت، دلیل این کار نیز وجود زمان زیاد برای عرضه این خودرو می باشد که لامبورگینی زمان زیادی را برای عرضه این خودرو در ذهن دارد تا خودرویی بدون عیب و نقص را عرضه کند.

عرضه لامبورگینی Urus ST-X در سال ۲۰۲۰ یک خبر جالب و اتفاق بسیار خوب می باشد که شرکت ایتالیایی لامبورگینی اعلام کرده است که خودرویی با بدنه فیبر کربنی عرضه خواهد کرد که هم از نظر طراحی و مشخصات فنی بسیار جالب و کارآمد می باشد و یک خودروی دوست داشتنی برای طرفداران دنیای خودرو های اسپورت خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر