لوازم جانبی کروم بوک گوگل به زودی راه اندازی می شود

لوازم جانبی کروم بوک گوگل به زودی راه اندازی می شود

شرکت گوگل عنوان کرده است قرار است به زودی شاهد این باشیم که بخش جانبی برای کروم بوک آغاز خواهد شد و لوازم جانبی هایی برای کارایی بهتر کروم بوک گوگل ساخته خواهد شد که می تواند یک رابط کاربری عالی را به وجود بیاورد.

گفته می شود گوگل به طور مستقیم به تولید این محصولات اقدام نخواهد کرد و طبق گفته برخی از منابع شاهد این خواهیم بود که پای شرکت سوم و ثالث برای تولید برخی از لوازم جانبی هایی برای کروم بوک هایی خواهیم بود که شرکت های دیگری تولید خواهند کرد.

این شرکت برای اینکه این بخش را راه اندازی کند یک نام انحصاری دیگر برای این بخش درست کرده است و نام آنرا با کرومبوک همراه باشید را ایجاد کرده است که باعث می شود تا شاهد این باشیم که این لوازم جانبی برای خدمات دهی بهتر برای کاربران گوگل می باشد.

مدیر ارشد گوگل گفته است: ما در تیم خودمان این لوازم جانبی ها را تست می کنیم و برای اینکه تایید سازگاری را به دست بیاوریم تمامی لوازم کروم بوک گوگل را بررسی می کنیم تا بدون مشکل و ایراداتی برای کاربران عرضه کنیم.

همچنین عنوان کرده است که این تجهیزات فقط بخاطر کاربران می باشد و به احتمال زیاد قرار است برای اینکه کاربران راحتی بسیار زیادی داشته باشند دست به تولید این بخش ها اجرایی کرده اند تا بتوانند تولید را به مرحله اجرایی درآورده است و تا پایان سال ۲۰۲۰ تولید و عرضه خواهند شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لوازم جانبی کروم بوک گوگل به زودی راه اندازی می شود

تولید لوازم جانبی کروم بوک گوگل

گوگل عنوان کرده فروش این محصولات توسط تمامی خرده فروشان معتبر در آمریکا شروع خواهد شد و بعد از آن به تمامی نقاط دنیا و بازار های جهانی ارسال خواهد شد تا بتواند به فروش مناسبی دست یابد و به تمامی کاربران این شرکت در تمام مناطق دنیا برسد.

همچنین این لوازم جانبی هایی که قرار است به تازگی وارد اکوسیستم گوگل شود مشخصات کارایی های بسیار بالایی خواهند داشت و قرار است به زودی شاهد این باشیم که این تجهیزات به طور کلی باعث شده است تا ما شاهد این باشیم که همراه خود مشخصات عالی خواهند داشت.

سایت ۹to5Google اعلام کرده است مهم ترین بخش این تجهیزات جانبی کیبورد های اختصاصی خواهد بود که باعث می شود تا ما شاهد این باشیم که قابلیت های بسیار عالی مانند دستیار های صوتی گوگل و دیگر عملکرد ها بر روی این کیبورد و دیگر لوازم جانبی های این بخش راه اندازی خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر