عرضه نهایی برنامه Fundo گوگل :مدیر برنامه عالی

عرضه نهایی برنامه Fundo گوگل :مدیر برنامه عالی

گوگل یک طراحی بسیار عجیب و فوق العاده ای را برای کاربران خود به وجود آورده است و شاهد حالت های به وجود آمده بسیار خاصی خواهیم بود که این شرکت توانسته بر روی این نرم افزار به طور کلی و کاملا جامع راه اندازی کند.

گوگل در قدم اول این برنامه را در نسخه بتا برای آزمایش اولیه راه اندازی کرد اما بعد از بازخورد بسیار زیاد از سوی کاربران مجبور به عرضه نهایی این اپلیکیشن شد که دارای طرفداران بسیار زیادی از کشور های مختلف بود که این شرکت را وادار به عرضه نسخه نهایی کرد.

این اپلیکیشن قادر به مدیریت برنامه ها و پروژه های شما می باشد و برخی از رویداد های مجازی کاربران که قرار است در آنها سخنرانی کنند و یا یک جلسه و یا هر چیز دیگری می باشد را مانند مدیر برنامه های شخصی انجام می دهد که قابلیت بسیار عالی می باشد.

عرضه نهایی برنامه Fundo گوگل قطعا از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار خواهد بود و گوگل تمام توان خود را برای ساخت و طراحی بهتر این نرم افزار گذاشته است که چنین نتیجه بسیار مناسب و ایده آل را توانسته به خود اختصاص دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حالت هایی که این نرم افزار به کاربران خود ارائه می دهد در بهترین حالت ممکن قرار دارد و باعث به وجود آمدن اتفاقاتی می شود که هر کاربری به آن نیاز دارد و به نوعی برای پر کردن نیاز افراد و جامعه این نرم افزار نیاز می باشد.

عرضه نهایی برنامه Fundo گوگل

عرضه نهایی برنامه Fundo گوگل

کشور های آمریکا و کانادا اولین کشور هایی هستند که نسخه نهایی این محصول را دریافت خواهند کرد و بعد از یک وقفه بسیار کوتاه برای دیگر مناطق دنیا نیز نسخه نهایی این برنامه عرضه خواهد شد که قطعا از ویژگی های بسیار جالب و جذابی محسوب می شود.

طبق گفته شرکت گوگل قابلیت ها و ابزار دیگری به این نرم افزار اضافه خواهد شد تا کاربران به بهترین شکل ممکن از قابلیت ها و توانایی های این برنامه استفاده کنند که نشان دهنده قدرت بسیار بالا و زیاد این شرکت و این نرم افزار برای عرضه نهایی به کاربران می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر