نوکیا ۸.۳ ۵G پاییز امسال پا به آمریکا می گذارد

چندی پیش نوکیا ۸.۳ ۵G به عنوان بالاترین گوشی هوشمند HMD گلوبال در سال ۲۰۲۰ رونمایی شد. نوکیا ۸.۳ ۵G همچنین اولین گوشی هوشمند نوکیا خواهد بود که از اتصالات ۵G پشتیبانی می کند. تا کنون ۵ گوشی هوشمند این شرک دارای قابلیت فعال سازی ۵G بودند چون که از پردازنده اسنپدراگون ۷۶۵G بهره می برند.

HMD گلوبال همچنین ادعا می کند که این گوشی اولین دستگاه ۵G موجود در بازار است که با تمام باند ۵G در سطح جهان سازگار است. این دستگاه قبلا برای انتشار جهانی در پس اعلامیه در MWC 2020 برنامه ریزی شده بود اما برنامه ها بدیهی است که به دلیل کووید ۱۹ تغییر یافته است. اکنون HMD گلوبال اعلام کرده است که نوکیا ۸.۳ ۵G خیلی زود به آمریکا می رسد.

طبق اعلامیه رسمی شرکت این گوشی در حدود پاییز رونمایی می شود. در حال حاضر، هر چند که HMD تاریخ دقیقی از انتشار آن را نداده است و همچنین اطلاعات زیادی برای بازار ایالات متحده موجود است که در حال حاضر افشار نشده است، مثل این که کدام شرکت های مخابراتی دارای تلفن هستند، که خرده فروشان آن را بفروشند، چه تنظیمات رم/ حافظه داخلی در دسترس خواهد بود. با نزدیک شدن به تاریخ انتشار تلفن احتمالا شاهد افشا همه اطلاعات این گوشی باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

HMD هم تمرکز خود را در بازار امریکا افزایش داده است. آنها قبلا سال ها در ایالات متحده حضور داشت، اما این شرکت قصد دارد حضور خود را مطابق آنچه در سایر نقاط جهان انجام داده اند، افزایش دهد. عرضه نوکیا ۸.۳ ۵G در ایالت متحده تنها بخشی از این افشا است.

جاهو سارویکاس، مدیر ارشد فعلی محصول HMD گلوبال، به منظور همکاری هر چه بیشتر با شرکت های مخابراتی و آوردن گوشی های هوشمند بیشتر مارک نوکیا به آمریکا، به عنوان معاون رئیس آمریکا شمالی این برند منصوب شده است.

این تمام خبری بود که درباره این گوشی در دسترس قرار گرفته است. آیا شما هم برای رونمایی نوکیا ۸.۳ ۵G هیجان زده هستید ؟

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر