هوش مصنوعی جدید فیس بوک پیشنهاد خرید می دهد

هوش مصنوعی جدید فیس بوک پیشنهاد خرید می دهد

شرکت فیس بوک بار دیگر با ارائه یک برنامه هوش مصنوعی جدید بازگشته است و قرار است در این پروژه بر روی خرید های کاربر تمرکز داشته باشد و بهترین هدف را برای خرید لباس و یا کالا های کاربران داشته باشد که قطعا عالی و جذاب خواهد بود.

در این برنامه قرار است خرید های یک ماه کاربر را در نظر داشته باشد و با بررسی کامل خرید های کاربر برنامه های برای خرید های جدید با هزینه های کمتر و البته تنوع بیشتر محصولات خواهد داد که واقعا از نظر اقتصادی بسیار مناسب می باشد.

فیس بوک این حالت را توسط تیم برنامه نویسی قدرتمند خود راه اندازی کرده است و به زودی شاهد عرضه آن برای کاربران خواهیم بود و یک پلتفرم بسیار قوی نیز برای استفاده از این هوش مصنوعی در نظر گرفته شده است که به زودی آن هم نیز راه اندازی خواهد شد.

هوش مصنوعی جدید فیس بوک یک اساس جدیدی در دنیای برنامه نویسی و هوش مصنوعی ایجاد خواهد کرد و این باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار جذاب و جالبی از سوی این برنامه برای کاربرانی باشیم که خرید اقتصادی بهترین گزینه محسوب می شود.

همچنین این هوش مصنوعی توانایی این را خواهد داشت که بتواند یک حالت بسیار فوق العاده و جذابی را برای کاربر به وجود بیاورد که بتواند با تنظیم برخی از مشخصات و اطلاعات این برنامه هدف گذاری در خرید برخی از کالا ها را به طور کلی تغییر دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هوش مصنوعی جدید فیس بوک پیشنهاد خرید می دهد

هوش مصنوعی جدید فیس بوک

بخش قدرتمند برنامه نویسی فیسبوک جزو برترین تیم های کدنویسی در دنیا می باشد و تمامی پلتفرم های این شرکت توسط این تیم نوشته می شود و قطعا با بررسی اپلیکیشین و پیام رسان های فیسبوک شاهد قدرت این تیم بسیار فوق العاده هستید.

حالا با استفاده از فناوری های جدید و قدرتمند این شرکت تصمیم گرفته است در یک زمینه کاملا متفاوت نسبت به موضوع اصلی خود فعالیت کند و این قطعا جالب و جذاب خواهد بود و باعث خواهد شد تا یک نگاه ویژه و البته جالبی درمورد هوش مصنوعی و فیس بوک داشته باشیم.

هنوز اطلاعات زیادی درمورد این قابلیت منتشر نشده است و باید منتظر ماند و دید که آیا فیس بوک می تواند این پلتفرم را راه اندازی کند و یک خدمت دیگری به دنیای فناوری و تکنولوژی ارائه دهد که قطعا جذاب و بسیار کارآمد خواهد بود برای کاربران.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر