عرضه پردازنده AMD Zen 3 در سال ۲۰۲۰ با روند معمولی

عرضه پردازنده AMD Zen 3 در سال ۲۰۲۰ با روند معمولی

شرکت AMD امروز آماری از نحوه ارسال و توزیع محصولات خود در بازار های جهانی داده است و اعلام کرده است تراشه های نسل جدید این شرکت که قرار بود در سال ۲۰۲۰ عرضه شود با برنامه اصلی همراه می باشد و تمامی برنامه ها با زمانبدی پیش خواهد رفت.

محصولات سری Zen این شرکت که در نسخه ۳ قرار دارد در سال ۲۰۲۰ رونمایی خواهد شد و ما شاهد عرضه یک تراشه بسیار قدرتمند و پرچمدار از سوی AMD در بازار های جهانی خواهیم بود که طرفداران بسیار زیادی به خود اختصاص داده است.

عرضه این تراشه باعث می شود تا این شرکت از وضعیت فروش کمی آمار خوبی داشته باشد و در شرایط کرونا که این شرکت دچار برخی از مشکلات فنی و مالی شده بود با فروش مناسب با این نوع تراشه ها به روند اصلی خود بازگردد.

عرضه پردازنده AMD Zen 3 در سال ۲۰۲۰ با تمامی رعایت های زمانبدی که این شرکت از قبل اعلام کرده بود عرضه خواهد شد و هیچ تاخیری در آنها به وجود نخواهد آمد و ما شاهد یک ترکیب و نظم بسیار جذاب در رونمایی محصولات جدید این شرکت خواهیم بود.

AMD اعلام کرده است پردازنده های نسل جدید این شرکت از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و قطعا اتفاقات جذاب و فوق العاده ای از سوی این شرکت عرضه و ارائه داده خواهد شد که برای تمامی کاربران این شرکت جذاب و عالی خواهد بود.

عرضه پردازنده AMD Zen 3 در سال 2020 با روند معمولی

عرضه پردازنده AMD Zen 3

این تراشه که به عنوان دو نسخه عرضه خواهد شد از قیمت بالایی نیز برخوردار خواهد بود و شرکت AMD اعلام کرده است شاهد دو نسخه گیمینگ و معمولی خواهیم بود که با خروجی های بسیار متفاوتی از هم عرضه خواهند شد که تفاوت های زیادی با هم خواهند داشت.

نسخه گیمینگ از سرعت انتقال داده بسیار عالی همراه خواهد بود و از طرفی هم شاهد قیمت بسیار بالا و نجومی در این نسخه خواهیم بود که به طور معمول حدود ۶۰ درصد از هزینه یک سیستم کامپیوتری را به خود اختصاص خواهد داد.

از طرفی هم نسخه معمولی نیز از قدرت و کیفیت پایینی نسبت به نسخه گیمینگ خواهد داشت اما قیمت مقرون به صرفه و پایینی خواهد داشت که برای کاربرانی می خواهند از نسل جدید تراشه های AMD استفاده کنند یک انتخاب بسیار جذاب و عالی خواهد بود که می توانند آنرا برای خود انتخاب کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر