فولکس واگن Nivus 2021 با ظاهری کوپه مانند عرضه می شود

فولکس واگن Nivus 2021 با ظاهری کوپه مانند عرضه می شود

بلاخره بعد از مدت شاهد عرضه یک خودرو با قابلیت های بسیار فوق العاده از سوی شرکت آلمانی فولکس واگن برای بازار های جهانی بوده ایم که از قدرت و توانایی بسیار بالایی بهره مند بوده است و این شرکت توانسته بهترین نوع خودرو را تولید کند.

فولکس واگن با نسخه خودروی Nivus مدل ۲۰۲۱ بالاخره رونمایی شد و دارای طراحی کوپه مانند دارد و نشان از طراحی جذاب و فوق العاده از سوی شرکت آلمانی دارد که می تواند برای رقبای این خودرو بسیار خطرناک و دردسر ساز شود.

تفاوت های بسیار زیادی میان این نسخه و دیگر سری های این خودرو دیده می شود و از طراحی بسیار جذابی بهره برده است که واقعا نشان از فعالیت بی نظیر شرکت آلمانی فولکس واگن دارد که توانایی عملی کردن چنین طراحی را میان دیگر خودرو ها داشته است.

فولکس واگن Nivus 2021 یک محصول رقابتی و حساس از سوی شرکت آلمانی می باشد و صرفا برای رقابت با رقبای سرسخت مانند بی ام و لکسوس راهی بازار های جهانی خواهد شد و قطعا بازار جهانی بسیار فوق العاده ای با این حجم از طراحی را برای خود به دست خواهد آورد.

این خودروی قدرتمند اول در بازار های آمریکای شمالی به فروش خواهد رسید و بعد از آن به بازار های اروپایی و آسیایی راهی خواهد شد و گفته می شود بازار ایران نیز یکی از هدف های شرکت فولکس واگن می باشد که شاید برای فروش در نمایندگی حضور موثری داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فولکس واگن Nivus 2021 با ظاهری کوپه مانند عرضه می شود

مشخصات فنی فولکس واگن Nivus 2021

این خودروی بسیار جذاب در دو مدل مختلف عرضه خواهد شد که نسخه اولیه دارای موتور ۱.۰ لیتری خواهد بود که با قدرت ۱۲۸ اسب بخار نیرو بهترین کارایی را خواهد داشت و همراه با گیربکس ۶ سرعته کار خواهد کرد. قیمت اولیه این نسخه ۱۴ هزار ۸۰۰ دلار خواهد بود.

نسخه دوم که نسبت به اولیه دارای مشخصات بالایی خواهد بود با قیمت اولیه ۱۸ هزار ۱۰۰ دلار به فروش خواهد رسید که دارای یک موتور توربوشارژ ۱.۴ لیتری خواهد بود که با سرعت ۱۵۰ اسب بخار یک حالت جذاب و فوق العاده ای را برای راننده به همراه خواهد داشت.

این خودرو نسبت به دیگر سوپر اسپورت های فولکس واگن از قدرت بالایی برخوردار نیست اما طراحی جذاب آن به همراه مشخصات فنی جذاب یک انتخاب مناسب برای رانندگی در سطح شهر و رفت و آمد های معمولی در سطح شهر بسیار مناسب و فوق العاده می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر