عرضه گلکسی واچ اکتیو۲ LTE در کشور هندوستان

عرضه گلکسی واچ اکتیو۲ LTE در کشور هندوستان

سامسونگ نسخه گلکسی واچ خود را با قابلیت ها و ویژگی های بسیار جذاب مجهز کرده و این کار باعث می شود تا سامسونگ نسبت به دیگر شرکت ها عملکرد مثبت و خوبی داشته باشد و این کار نشان دهنده حالت مناسب و ایده آل برای این شرکت می باشد.

حالا شرکت کره ای تصمیم گرفته نسخه LTE سری واچ اکتیو۲ را در کشور هند به طور رسمی عرضه کند، این نسخه های عرضه شده دارای اندازه های ۴۶ و ۴۲ میلی متری برای سری نسخه گلکسی واچ می باشد و اندازه های ۴۰ و ۴۴ میلی متری هم برای گلکسی واچ اکتیو ۲ می باشد.

نسخه های عرضه شده دارای بدنه آلومینیوم ضد زنگ می باشند که یک ویژگی بسیار خاص برای شرکت سامسونگ محسوب می شود و این شرکت توانایی های بسیار بالا و زیادی را در عرضه و ساخت محصولات جدید خود به همراه می آورد.

عرضه گلکسی واچ اکتیو۲ LTE از امروز در کشور هندوستان رسمی شد و طبق گفته های سامسونگ بازار های دیگری نیز به زودی شاهد عرضه این نسخه خواهند بود و احتمال اینکه ایران نیز جزو لیست های عرضه شده قرار بگیرد بسیار بالا و زیاد می باشد.

این ساعت های هوشمند سامسونگ در خرده فروشی های رسمی سامسونگ در هند و سایت رسمی سامسونگ هند به فروش گذاشته خواهند شد، ثیمت در نظر گرفته شده برای این ساعت حدود ۲۸ روپیه انتخاب شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
عرضه گلکسی واچ اکتیو2 LTE

عرضه گلکسی واچ اکتیو۲ LTE

ساعت های عرضه شده در رنگبندی سیلور، رز گلد و مشکی تیره در دسترس خواهد بود که تمامی آنها با بدنه آلومینیوم ضد زنگ همراه خواهد بود و این حالت نیز برای تمامی نسخه ها یکی خواهد بود و اندازه در آنها تاثیری نخواهد داشت.

گلکسی واچ اکتیو۲ از نمایشگر ۱.۴ اینچی بهره مند خواهد بود که با فناوری امولد ساخته شده است که حالت چرخشی نیز خواهد داشت برای حالت های مختلف ورزشی و نمایش اطلاعات دریافت شده و قابل نمایش از گوشی همراه کاربر و برخی از اعلانات خواهد بود.

این ساعت هوشمند از سیستم عامل Tizen نیز پشتیبانی می کند که برای نظارت و سنجش ضربان قلب و پشتیبانی از ۳۹ نوع تمرین خواهد بود که باعث خواهد شد تا این ساعت تبدیل به یک مربی ورزشی حرفه ای برای کاربران این ساعت هوشمند و بسیار جذاب خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر