عرضه گوشی شیائومی می ۱۰ گلوبال تا آخر ماه مارس

عرضه گوشی شیائومی می ۱۰ گلوبال تا آخر همین ماه

شیائومی در اوایل فوریه امسال از گوشی های جدید خود با عنوان های می ۱۰ و می ۱۰ پرو رونمایی کرد و شاهد یک گوشی با طراحی جدید و قابلیت های بسیار فوق العاده بودیم که این شرکت چینی توانسته بهترین طراحی را در این گوشی پیاده سازی کند.

قرار بود این گوشی در رویداد بین الملی گوشی یا همان MWC 2020 که در بارسلون بود رونمایی شود، آن رویداد نیز یکی از بخاطر شیوع ویروس کرونا این رویداد لغو شد و رونمایی این گوشی به تاخیر افتاد، علاوه بر رونمایی این گوشی عرضه جهانی آن نیز به تاخیر افتاده است.

بعد از رونمایی این گوشی تا به امروز هیچ خبری درمورد عرضه آن وجود نداشت و بلاخره مدیر بازاریابی و فروش شیائومی به طور رسمی اعلام کرد تا آخر ماه مارس یعنی تا حدود ۲۳ روز دیگه فروش و عرضه جهانی این گوشی در نمایندگی های رسمی این شرکت آغاز خواهد شد.

شرکت شیائومی در حساب شخصی خود در توییتر به طور غیر مستقیم اشاره به عرضه شیائومی می ۱۰ گلوبال داشته است و گفته می شود عرضه این گوشی از تاریخ ۲۷ مارس آغاز خواهد شد، در توییت منتشر شده به طور واضح به عرضه این گوشی اشاره نشده است اما با هشتگ می ۱۰ می توان فهمید که اشاره به این گوشی دارد.

در توییت منتشر شده اشاره به این داشته است که در تاریخ مذکور محصول جدیدی از سوی شرکت چینی عرضه خواهد شد و به هیچ محصول خاصی اشاره نشده است اما با اضافه کردن هشتگ می ۱۰ می توان فهمید که زمان عرضه این گوشی فرا رسیده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عرضه گوشی شیائومی می 10 گلوبال تا آخر همین ماه

عرضه شیائومی می ۱۰ گلوبال

شیائومی به طور دقیق اعلام نکرده است عرضه این گوشی انجام خواهد گرفت و شایعاتی در این باره وجود دارد که اشاره به این دارد که امکان این وجود دارد که عرضه این گوشی به خاطر ویروس کرونا به زمان دیگری نیز موکول شود.

کاربرانی که منتظر عرضه این گوشی می باشند زمان زیادی را صرف کرده اند و زمان زیادی را منتظر عرضه این گوشی بوده اند و امیدوار هستند تا بتوانند در زمان مشخص شده(۲۷ مارس) بتوانند این گوشی را دریافت کنند و شاهد عرضه جهانی آن باشند.

این گوشی طی کنفرانسی که شیائومی از همه دعوت کرده است در آن حضور داشته باشند به احتمال زیاد رونمایی و عرضه آن آغاز خواهد شد، شیائومی تاریخ ۲۷ مارس و ساعت ۲ بعد از ظهر را به وقت محلی چین اعلام کرده است قرار است رویداد آنلاین داشته باشد، حدس زده می شود زمان عرضه شیائومی می ۱۰ باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع androidauthority

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر