عرضه گوگل پلی pass به ۹ کشور دیگر بعد از آمریکا

عرضه گوگل پلی pass به ۹ کشور دیگر بعد از آمریکا

بعد از اینکه یک سال از عرضه کامل این سرویس برای کاربران اندرویدی می گذرد شرکت گوگل تصمیم گرفته سرویس خدمات اشتراک بازی و برنامه را در خارج از ایالات متحده عرضه کند و قرار است در ۹ کشور بزرگ دنیا این سرویس را به طور کامل به اشتراک بگذارد.

کشور هایی مانند استرالیا،کانادا،فرانسه،آلمان،ایرلند،ایتالیا،نیوزلند و اسپانیا و انگلستان از جمله کشور هایی هستند که قرار است این سرویس در این کشور ها به طور رسمی عرضه شود و امیدواریم به کشور های دیگر از جمله ایران که از سوی گوگل تحریم می باشد نیز برسد.

این سرویس به صورت یک ماهه رایگان در اختیار کاربران کشور هایی که گفته شده قرار داده خواهد شد و بعد از آن برای تمامی کاربران آمریکایی هزینه ای حدود ۵ دلار خواهد داشت و برای دیگر کاربران هزینه ای حدودا ۳۰ دلار به همراه خواهد داشت که می توانند با ۵ نفر به اشتراک بگذارند.

عرضه گوگل پلی pass به کشور های دیگر و خارج شدن این سرویس از ایالات متحده می تواند بسیار جذاب باشد و شاهد توسعه این سرویس و حالت برای کاربران هستیم که این شرکت می خواهد برای تمامی کاربران خود در سراسر دنیا این قابلیت را ارائه دهد.

این سرویس نسبت به دیگر سرویس های ارائه شده گوگل بسیار جذاب و جالب می باشد و از این قرار است که احتمالا پرطرفدارترین نسخه جدید بین سرویس های منتشر شده از سوی گوگل می باشد که می تواند ارقام و آمار بسیار بلند و زیادی را به همراه داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
عرضه گوگل پلی pass

عرضه گوگل پلی pass

این سرویس ترکیب بازی و اجرای برنامه می باشد که باعث می شود تا شاهد حالتی بسیار ایده آل و خاص از سوی این شرکت می باشد که باشد باعث می شود تا اتفاقات مناسب برای این سرویس که در حال رشد و توسعه اولیه می باشد به طور کلی لازم می باشد.

گوگل به چنین سرویس عالی و بدون نقص نیاز داشت تا بتواند عملکرد کلی خود را نسبت به نرم افزار های موجود و عرضه شده نشان دهد که یک حرکت بسیار عالی و فوق العاده از سوی این شرکت بزرگ دنیای فناوری و غول جستجو دنیا محسوب می شود.

این نرم افزار و سرویس از قابلیت های بسیار ایده آل و فوق العاده ای بهره مند می باشد که در یک مقاله جداگانه آنرا با شما بررسی خواهیم کرد، این فناوری می تواند یک حالت بسیار جذاب و عالی را برای کاربران شرکت گوگل و سیستم عامل اندروید به همراه داشته باشد.

___با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر