عملکرد باتری آیفون ۱۲ در صورت فعال بودن ۵G به شدت افت می کند

یکی از نقاط ضعف اتصال ۵G مصرف باتری آن است. سری آیفون ۱۲ اولین گوشی های ۵G اپل است ، بنابراین ما منتظر بودیم تا ببنیم که چگونه باتری با ۵G را تخلیه می کند. ما می دانیم که اپل ظرفیت باتری دستگاه های خود را نشان نمی دهد.

این شرکت تنها عملکرد خود را نشان می دهد. با این حال، یک سند اخیر از ANATEL، یک آژانس ارتباط از راه دور برزیلی، نشان می دهد که آِیفون ۱۲ با باتری ۲۸۱۵ میلی آمپر ساعتی ارائه می شود. در میان گوشی های اندرویدی، این ظرفیت خیلی متوسط نیست.

عملکرد باتری آیفون ۱۲ در صورت استفاده از ۵G به شدت افت می کند

عملکرد باتری آیفون 12
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق گزارشات، پس از فعال شدن شبکه ۵G در آیفون ۱۲، عملکرد باتری به شدت افت می کند. نتیجه تست نشان می دهد که بدون استفاده از شبکه ۵G، باتری ۱۰ ساعت و ۲۳ دقیقه دوام می آورد. اما در صورت فعال بودن ۵G، این مقدار به ۸ ساعت و ۵ دقیقه کاهش می یابد.

پاسخ رسمی اپل به این موضوع

کایان درنس، معاون رئیس بازاریابی آیفون اپل، در یک رویداد رسانه گفت که این شرکت برای اطمینان از دوام باتری، بهینه سازی نرم افزاری مختلفی مثل توابع داده های هوشمند را انجام داده است که تنها در صورت بالا بودن توان مصرف به ۵G تغییر می کنند و معمولا آن را به ۴G برای اطمینان از دوام باتری. این شرکت همچنان ادعا می کند که برای انجام کار های بهینه سازی بیشتر با اپراتور ها همکاری خواهد کرد.

با این وجود افت عملکرد باتری پس از فعال سازی ۵G، تنها به سری آیفون ۱۲ محدود نمی شود. سایر گوشی های هوشمند مثل سامسونگ گلکسی S20 و وان پلاس ۸ تی هم افت قابل توجهی را نشان دادند. سایر مشخصات مثل سرعت تازه سازی بالا به طور قابل توجهی به عمر باتری تاثیر می گذارند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر