عملیات اسپیس ایکس با موفقیت انجام شد

عملیات اسپیس ایکس با موفقیت انجام شد

دیروز شرکت اسپیس ایکس با همکاری ناسا توانست عملیات موفقیت آمیز خود را به انجام برساند و در نهایت شاهد موفقیت بودن این پروژه را بودیم، علاوه بر این پروژه و موفق بودن آن اتفاقات بسیار متفاوت و جذابی در حوزه نجوم افتاد.

در کشور آمریکا بعد از ۹ سال دو فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی فرستاده شد که قبلا یعنی تقریبا ۹ سال و ۷ ماه بود که از خاک کشور آمریکا به فضا فرستاده نشده بود که این رکورد بلاخره توسط فضانوردان ناسا شکسته شد و به فضا فرستاده شد.

آخرین عملیاتی که توسط انسان و از خاک ایالات متحده انجام شده بود توسط فضانوردان شاتل انجام گرفته بود و یک پرچم به صورت نمادین ۹ سال قبل در ایستگاه بین المللی فضایی قرار داده شده بود که این دو فضانورد ناسا آنها را به زمین بازخواهند گرداند.

عملیات اسپیس ایکس با موفقیت هر چه تمام به پایان رسید و فضانوردان با موفقیت کامل به فضا رسیدند و تمامی استرس و نگرانی هایی که در این مورد به وجود آمده بود را به طور کامل رفع کرد تا فضانوردان بعد از گذراندن عملیات خود به زمین باز خواهند گشت.

این پرتاب علاوه بر اهمیت های گفته شده دارای برخی از ویژگی های مثبت برای شرکت ناسا و اسپیس ایکس بود که بعد از تحقیقات ۵ ساله به این مهم دست یافتند و بلاخره توانستند عملیات خود را با ارسال فضانوردان به ایستگاه بین المللی فضایی موفقیت آمیز بودن خود را نشان دادند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عملیات اسپیس ایکس با موفقیت انجام شد

عملیات اسپیس ایکس با موفقیت کامل

استرس اینکه این عملیات با حمل فضانوردان دچار مشکل نشود و خسارت های زیادی وجود نداشته باشد باعث شده بود تا ناسا و اسپیس ایکس حدود ۱۰ میلیون دلار فقط برای سیستم حریق هزینه کرده بودند که در صورت وجود مشکل در سریع ترین زمان ممکن آنرا برطرف کنند.

این فضانوردان قرار است یک تعمیر جزئی از ایستگاه بین المللی فضایی خواهند داشت و بعد از انجام برخی از عملیات و پروژه هایی که باید به صورت دستی از داخل ایستگاه فضایی انجام بگیرد را به دست خواهند گرفت و بعد از انجام آنها به زمین بازخواهند گشت.

اگر بخواهیم به طور کلی این عملیات را از همه جوانب در نظر بگیریم شاهد یک اتفاق بسیار جالب و جذابی هستیم که آن هم پیشرفت بسیار زیاد این عملیات می باشد که ناسا و اسپیس ایکس با همکاری یکدیگر این عملیات را آغاز کرده اند که در آینده ای نه چندان دور شاهد عملیات مختلف خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر