عملیات جدید استارلینک طی ۳ ماه آغاز خواهد شد

عملیات جدید استارلینک طی ۳ ماه آغاز خواهد شد

طبق گفته های ایلان ماسک مدیرعامل شرکت اسپیس ایکس این شرکت در حال کار بر روی یک عملیات جدید با ماهواره استارلینک میباشد که به احتمال زیاد برای خدمات اینترنتی و مخابراتی عرضه خواهد شد و گفته می شود ترکیب جدیدی از سوی اسپیس ایکس خواهد بود.

همچنبن گفته می شود این عملیات تا سه ماه دیگر آماده خواهد شد و قرار است به زودی این شرکت به ارسال آن اقدام کند و قطعا اتفاقات بسیار جذاب و زیادی را به وجود خواهد آورد و گفته می شود این شرکت توان این کار را نیز دارد.

این عملیات قرار است با هزینه بسیار پایینی انجام بگیرد و اسپیس ایکس آنرا جزو کم هزینه ترین عملیات خود در چند سال اخیر عنوان کرده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این عملیات و پروژه که با همکاری ناسا انجام خواهد گرفت چگونه خواهد بود.

عملیات جدید استارلینک بیشتر بر روی اینترنت و خدمات مخابراتی کار خواهد شد و گفته می شود اسپیس ایکس توانایی اجرایی کردن این عملیات را دارد و گفته می شود بتواند این پروژه را مانند دیگر پروژه های خود با موفقیت به پایان برساند.

همچنین این عملیات با نام بتا انجام خواهد گرفت و قرار است با موشک فالکون ۹ این ماهواره به فضا پرتاب شود و قطعا یک خدمت دیگری از سوی اسپیس ایکس و ایلان ماسک برای کاربران خود در نظر دارد که به طور کامل از این قابلیت رونمایی خواهد کرد و شاهد آن خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عملیات جدید استارلینک طی 3 ماه آغاز خواهد شد

عملیات جدید استارلینک

فناوری جدید قرار است برای خدمات دهی اینترنتی و شبکه ۵G راه اندازی شود و شرکت اسپیس ایکس امیدوار است با راه اندازی این قابلیت مشتریان و کاربران زیادی را به خود اختصاص دهد و با حذف شرکت های مخابراتی یک رابطه بی واسطه را برای کاربران به وجود بیاورد.

نسبت جغرافیایی این خدمات دهی برای کشور های آمریکا و کانادا خواهد بود و گفته می شود این شرکت تمامی این ویژگی ها را برای دیگر کشور ها راه اندازی کند و امیدوار هستیم که برای کشور ها و قاره های دیگری از سوی این ماهواره خدمات دهی کند.

پهنای باند این خدمت اینترنتی اسپیس ایکس بسیار قدرتمند خواهد بود و برای مناطقی که از اینترنت با پهنای باند ضعیف بهره می برند بسیار مناسب خواهد بود و گفته می شود هدف اصلی این شرکت نیز همین اجرایی کردت عملیات برای کاربران روستایی و مناطق دور می باشد.

در سال ۲۰۲۰ اسپیس ایکس پرتاب های زیادی خواهد داشت و گفته می شود این شرکت توانایی این را خواهد داشت که به احتمال زیاد تعداد پرتاب های خود را به مدار زمین زیاد خواهد کرد و شاهد اتفاقات متفاوت و جذابی از سوی این شرکت برای ارسال موشک و ماهواره به قسمت مدار زمین خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر