عملیات مشترک ناسا و اسپیس ایکس برای ارسال فضانوردان

عملیات مشترک ناسا و اسپیس ایکس برای ارسال فضانوردان

ناسا و اسپیس ایکس در چند پروژه اخیر که با هم همکاری داشته اند، نشان داد که این دو شرکت می توانند حالت های بسیار مناسب و خاصی را از خود به نمایش بگذارند و ما نیز شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و فوق العاده ای از سوی هر دو شرکت قدرتمند باشیم.

این دو شرکت در حوزه نجوم و هوافضا کار های بسیار بزرگی انجام داده اند و بعد از مدت ها توانستند چند فضانورد را به طور کامل و انحصاری و بدون وابستگی به هیچ شرکت و یا سازمانی به مدار زمین ارسال کنند که یک حالت فوق العاده و خاصی محسوب می شود.

حالا هر دو شرکت تصمیم گرفته اند با همکاری هر یک عملیات جدیدی را آغاز کنند و این بار قرار است ۴ فضانورد به ایستگاه بین المللی فضایی فرستاده شود تا آنها بتوانند به طور کامل و به مدت بسیار زیاد در این ایستگاه مستقر شوند و عملیات خود را انجام دهند.

عملیات مشترک ناسا و اسپیس ایکس با نام انحصاری کرو دراگون خواهد بود و با موشک فالکون ۹ هم انجام خواهد گرفت که یک عملیات جدید و جذاب دیگری محسوب می شود که دانشمندان و محققان این موشک را یکی از بنیان های اصلی هوافضا چند سال اخیر می دانند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این عملیات بخاطر ایجاد اینترنت پرسرعت و برقراری نهایی اسپیس ایکس برای سراسر دنیا خواهد بود و یک اتفاق بسیار خاص و عجیب و غریب محسوب می شود که با سرعت بسیار بالایی همراه خواهد بود که اسپیس ایکس آنرا به طور جهانی راه اندازی خواهد کرد.

عملیات مشترک ناسا و اسپیس ایکس

عملیات مشترک ناسا و اسپیس ایکس

خودخواهی و زیاده روی اسپیس ایکس در حوزه فناوری و تکنولوژی نشان می دهد جاه طلبی های این شرکت ادامه دارد و بعد از بخش های خودرو و نجوم حالا سوق به خدمات بیسیم و اینترنتی روی آورده است که به نظر می رسد در این حوزه نیز موفق شود.

عملیات و توانایی هایی که اسپیس ایکس در پروژه های خود اجرایی می کند بسیار فوق العاده و حساس می باشد و به نوعی می توان گفت یک حالت خوبی محسوب می شود که این شرکت با همکاری غول های بزرگی همچون ناسا به موفقیت ۱۰۰ درصد می رسد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر