عملیات نهایی پرتاب اسپیس ایکس با فالکون آماده شد

عملیات نهایی پرتاب اسپیس ایکس با فالکون آماده شد

اسپیس ایکس به طور رسمی اعلام کرد تمامی برنامه های این شرکت برای ارسال و پرتاب ماهواره در حال آماده شدن است و شاهد یک اتفاق قابل قبول و بسیار مناسب خواهیم بود که از سوی اسپیس ایکس در بالاترین سطح ممکن انجام خواهد گرفت و اتفاقی خاص و ایده آل خواهد بود.

یکی از قابلیت های مناسب و هوشمندانه این شرکت در نوع ساخت و همچنین بهره گیری از قابلیت های هوشمندانه است که در دستور کار اسپیس ایکس قرار گرفته است و امروز موشک فالکون ۹ برای دهمین بار به مدار زمین ارسال خواهد شد و حامل ۱۴۳ ماهواره خواهد بود.

این ماهواره ها قرار است در سراسر مدار زمین مستقر شوند و هرکدام از آنها وظایف و قابلیت هایی خواهند داشت که می تواند برای دسترسی آسان به مدیریت برخی از منابع اینترنتی و مخابراتی کمک بسیار بزرگی بکند که اسپیس ایکس در فکر توسعه آن نیز است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عملیات نهایی پرتاب اسپیس ایکس به خوبی در حال انجام است و تا چند ساعت دیگر شاهد پرتاب موشک فالکون ۹ خواهیم بود که در دستور کار این شرکت قدرتمند قرار خواهد گرفت و به نوعی می توان گفت شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار ایده آل و هوشمندانه خواهیم بود.

توانایی های این شرکت در ارسال موشک و همچنین استفاده از ماهواره های مفید و کاربردی در مدار زمین بسیار گویا و واضح است و می توان گفت اتفاقات به وجود آمده در بالاترین سطح کیفیت قرار خواهد گرفت و شاهد حالت های مناسب و فوق العاده خواهیم بود.

عملیات نهایی پرتاب اسپیس ایکس

اسپیس ایکس با تمامی تدابیر به سراغ این عملیات رفته است و در آخرین گزارش از سوی این شرکت هیچ مشکل خاصی برای پرتاب وجود نخواهد داشت و تمامی عملیات و پروژه در صحت انجام خواهد گرفت که می توان گفت بهترین حالت و ترکیب را برای خود به ارمغان خواهد آورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر