عملیات کرو دراگون ناسا در ماه نوامبر شروع می شود

عملیات کرو دراگون ناسا در ماه نوامبر شروع می شود

شرکت ناسا با عملیات جدید خود می خواهد تغییرات زیادی را اعمال کند و همین مسئله باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار ویژه و فوق العاده از سوی این شرکت قدرتمند حوزه نجوم و بخش هوافضا خواهد بود که در بالاترین سطح خود قرار خواهد گرفت.

این شرکت و سازمان قدرتمند برنامه های متفاوتی برای اجرایی کردن دارد و یکی از عملیات این شرکت که در ماه نوامبر اجرایی خواهد شد، عملیات موشک کرو دراگون می باشد و این عملیات یکی از قدرتمندترین و البته یکی از حرفه ای ترین عملیات این شرکت محسوب می شود.

ناسا با برنامه ریزی های قبلی خود را وارد چنین رقابتی کرده است و ما نیز شاهد اتفاقات بسیار هیجان انگیز و فوق العاده حساس از سوی این سازمان برای ورود به بخش های مختلفی از حوزه نجوم و عملیات فضایی در بخش های متفاوت و متعدد بوده ایم.

عملیات کرو دراگون ناسا یکی از پر هزینه ترین عملیاتی می باشد که ناسا تابحال آنرا مورد عمل قرار خواهد داد و قطعا از ویژگی های فوق العاده و بسیار حساس و جذاب بهره مند خواهد بود که این شرکت را نسبت به رقبای خود بسیار هوشمندانه و حرفه ای خواهد کرد.

پیشی گرفتن ناسا از رقبای خود در حوزه نجوم نشان دهنده پیشرفته بودن محصولات و همچنین تجهیزاتی می باشد که این سازمان آنها را مورد استفاده قرار می دهد و در نتیجه شاهد یک اتفاق بسیار فوق العاده و بسیار هیجان انگیز از سوی این شرکت خواهیم بود.

عملیات کرو دراگون ناسا

عملیات کرو دراگون ناسا

بعد از اعلام تاریخ این عملیات، ناسا همچنین تعداد ۴ نفر را برای همراهی کردن این موشک برای رسیدن به ایستگاه فضایی اعلام کرد که قرار است تا زمان انجام عملیات اسامی این ۴ نفر نیز مشخص شود و گفته می شود ۲ نفر زن و دو نفر دیگر هم آقا خواهند بود.

درکل شاهد اتفاقات بسیار هیجان انگیز و فوق العاده جذاب از سوی ناسا برای این عملیات خواهیم بود که با کیفیت بسیار بالا و همچنین قدرت پایدار ارائه داده خواهد شد که می تواند یکی از جذاب ترین و البته هوشمندانه ترین حالت های ممکن عملیاتی از سوی ناسا باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر