عکس های MEIZU 17 به صورت آنلاین منتشر شد

امروز دو عکس جاسوسانه از دستگاهی که گمان می رود پرچمدار جدید Meizu 17 باشد در اینترنت در حال گردش است. عکس ها یک گوشی را نشان می دهند که دارای صفحه نمایش پانچ دار در گوشه بالا سمت راست است.

عکس های Meizu 17 به صورت آنلاین منتشر شد

بهترین قسمت در مورد موقعیت سوراخ دوربین این است که می تواند به عنوان یک نشانگر شارژ باتری نیز دو برابر شود. همانطور که در تصویر می بینیم، واقعا یک حلقه سبز وجود دارد. که به نظر می رسد برابر با ۸۰% شارژ است. ما هم معتقدیم که غیر فعال کردن کردن شماره درصد باتری نیر ممکن است. بنابراین فقط دایره انرژی و صرفه جویی در فضای روی صفحه را داشته باشید.

تا آنجا که به پشت گوشی هوشمند مربوط می شود. روز دیگر ما در مورد رندر گزارش دادیم که شامل یک دوربین افقی است که دارای سه لنز در پشت با ماژول دوربین حلقه ای است که در هفته های قبل هم دیدیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در حالی که روز گذشته، Meizu رسما اعلام کرد که تلاش خواهد کرد تلفن پرچمدار Meizu 17 5G را در ماه آوریل منتشر کرد. در حال حاضر، مسلم است که Meizu 17 مجهز به پردازنده قدرتمند کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ خواهد بود. به همراه تراشه اسنپدراگون ایکس ۵۵ ۵G. در عین حال، مطابق با حق ثبت اختراعاتی که قبلا رونمایی شده بود، Meizu 17 شانس بسیار خوبی برای همراهی با Meizu Wi-Fi 6 دارد.

 

پرچمدار Meizu در حال حاضر یکی از تلفن های مورد انتظار در چین است زیرا اولین بار در مورد آن در پایان سال ۲۰۱۹ صحبت کردیم. اما از آن زمان، ما هیچ داده رسمی را مشاهده نکردیم. تنها آپدیت مهم دیگر در شانزدهم فوریه، هنگامی که یکی از کارمندان Meizu با گفتن اینکه Meizu 17 تمام مشکلات خود را برطرف می کند، دستگاه را خسته می کند.

آیا شما هم منتشر پرچمدار Meizu هستید؟ زیر همین پست برامون کامنت کنید!

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.