عیب بزرگ سرفیس بادز برای استفاده در یک گوش

عیب بزرگ سرفیس بادز برای استفاده در یک گوش

بعد از اینکه مایکروسافت هدفون بی سیم خود را رونمایی کرد شاهد یک محصول با قابلیت های بسیار فوق العاده بودیم و نشان دهنده یک طراحی بسیار فوق العاده و خاص از سوی این شرکت می باشد که برای طرفداران و کاربران خود ارائه کرده است.

شکل کلی این محصول بسیار جذاب و شیک می باشد و این باعث می شود تا انتخاب اکثر کاربران برای خرید هدفون بیسیم باشد، این محصول علی رغم اینکه از ظاهر فوق العاده و صدای بی نظیری پشتیبانی می کند اما دچار یک ایراد کوچک فنی شده است که می تواند برای کاربران زیادی مشکل بزرگی محسوب شود.

این هدفون های بیسیم یک ایراد کوچکی دارند و آن هم این می باشد که اگر هدفون ها را به صورت تکی استفاده کنید و یکی از آنها را در مکانی قرار دهید و از آن فاصله بگیرید صدای هدفون بیش از حد افت پیدا می کند که این باعث می شود تا عیبی برای این هدفون بیسیم محسوب شود.

عیب بزرگ سرفیس بادز از آنجایی شناسایی شد که یکی از سایت های معتبر فناوری در بررسی های خود شاهد چنین اتفاقی شده است که برای استفاده از یک گوش هدفون در فاصله های دور از هم باعث می شود تا کیفیت صدای پخش شده از این هدفون ها بسیار افت داشته باشد.

اگر این مشکل را در نظر بگیریم قطعا عیب بزرگی برای سرفیس بادز مایکروسافت محسوب می شود که این عملکرد در مقایسه با رقیای خود بسیار ضعیف می باشد و این باعث خواهد شد تا شاهد اتفاقات بسیار بدی برای این شرکت و این محصول جذاب و زیبا باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عیب بزرگ سرفیس بادز برای استفاده در یک گوش

عیب بزرگ سرفیس بادز مایکروسافت

اگر این ایراد را در نظر نگیریم این هدفون یک محصول بسیار جذاب و فوق العاده برای افرادی می باشد که علاقه زیادی به هدفون هایی با طراحی های بسیار خاص و جذاب دارند و این نشان دهنده یک ایده خلاقانه از سوی مایکروسافت برای طرفداران خود می باشد.

این مشکل حدودا ۴ روز است که اعلام شده است و مایکروسافت واکنش مثبتی به این مسئله داشته است و در بیانیه ای اعلام کرده است رفع این مشکل به صورت یک آپدیت نرم افزاری برای این هدفون جذاب خواهد بود که به طور کامل رفع خواهد شد.

علاوه بر این شاهد این خواهیم بود که این هدفون آپدیت های نرم افزاری زیبایی برای هدایت و استفاده از قابلیت های این هدفون بیسیم جذاب ساخته خواهد شد و امیدواریم به زودی شاهد اتفاقات بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی مایکروسافت برای این محصول باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر