عینک های واقعیت مجازی اپل : یکی از چهار ثبت اختراع جدید

اپل چهار اختراع ثبت شده مربوط به عینک های هوشمند واقعیت مجازی را دریافت کرده است که توسعه آنها اکنون سالها شایع شده است. دو مورد از ثبت اختراعات جدید مربوط به فناوری شارژ است. نام اول به سادگی نمایش سیستم است : که در مورد یک سری کویل های درج شده در باند پشتیبانی که آدم را گیج می کند صحبت می کنیم. این کویل ها اساسا برای مدیریت شارژ بی سیم، در صورت استراحت عینک روی پایه اختصاصی، ارائه خدمت می کنند. راه حل دیگر می تواند استفاده از پایه ایستاده باشد که روی آن عینک آویزان شود.

برنامه ثبت شده نشان می دهد که عینک های اپل چگونه خواهد بود

ثبت اختراع دوم در مورد دستگاه الکترونیکی با ساختار های پشتیبانی قابل تنظیم است و ساختار قابل تنظیم را که به بخش هایی که روی پشانی استوار است تقسیم می شود، با بخش های دوم و سوم که در مقابل گونه ها یا معابد کاربر قرار دارد.

این حق ثبت اختراع استفاده از سازه های تلسکوپی، مواد الاستیک، عناصر بادی و موارد دیگر را برای رعابت بهینه به کاربر فراهم می کند. حق ثبت اختراع سوم در مورد دستگاه الکترونیکی با نمایشگر عنصر لنز است. در اینجه نخوه نصب یک نمایشگر بر روی لنز های توضیح داده شده است. فرضیه های در نظر گرفته شده شامل یک چسب شفاف یا یک لنز ژله ای است که به طور مستقیم به صفحه نمایش می چسبد. این می تواند خطر اختلال در کیفیت بینایی در اثر گرد و غبار را کاهش دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حق ثبت اختراع چهارم و نهایی مربوط به سنسور الکتراسونیک است. به نظر می رسد مجموعه ای از فرستنده که در قسمت های مختلف بیننده قرار گرفته اند تا بتوانند سر کاربر را محاصره کنند. در ترکیب با دوربین فیلمبرداری، این سیستم می تواند به بازسازی دنیای واقعی به صورت سه بعدی کمک کند. علاوه بر حس دقیق فضا. این یک مقایسه تا حدودی مخاطره آمیز است، اما مفهوم سنسور های پارکینگ را بسیار از یاد می برد، فکر نمی کنید؟

اپل در مورد خود عینک مادر چیز هایی را نگه داشته است و فاش نکرده اگر چه مشخص است که مدیر عامل تیم کوک عاشق AR است. او در گذشته گفته است که: من آن را (AR)به عنوان یک ایده بزرگ مانند تلفن هوشمند می دانم. تلفن هوشمن برای همه است، ما لازم نیست فکر کنیم که آیفون مربوط به یک جمعیت مسخص و به خصوص یا یک کشور یا بازار عمودی باشد: بلکه برای همه است، بسیار بزرگ است. من بخاطر کار هایی که می توان انجام داد برای این که زندگی های زیادی را بهبود می بخشد، هیجان زده می شوم. سرگرم باشید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع hdblog

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.