غیبت شرکت آئودی در نیویورک : مشکلات بزرگ آلمانی ها

غیبت شرکت آئودی در نیویورک : مشکلات بزرگ آلمانی ها

همه ساله شرکت هایی بزرگی خودرو های جدید خود را رونمایی و عرضه می کنند، یکی از این شرکت ها آئودی می باشد که با تولید خودرو های بسیار زیبا و قدرتمند به یکی از قدرت های اصلی دنیای صنعت خودرو تبدیل شده اند و یکی از برترین ها به شمار می رود.

در اوایل هر سال یعنی ۱۰ الی ۳۰ ژانویه تمامی خودرو ساز ها در کشور ایالات متحده و شهر نیویورک محصولات جدید آن سال را رونمایی می کنند و بخشی از محصولات جدید خود را به نمایش می گذارند و درمورد نحوه تولید و قابلیت خودرو های جدید با رسانه ها گفت و گو می کنند.

شرکت آئودی همه ساله در این رویداد یا به نوعی جشنواره حضور پیدا می کرد که متاسفانه امسال اعلام کرده است در این فستیوال حضور نخواهد داشت و مشکلاتی را مطرح کرده است که دلیل اصلی عدم حضور این شرکت را در این برنامه زمانی توضیح می دهد.

غیبت شرکت آئودی در نیویورک یکی از خبر های مهم و چالش بر انگیز دنیای خودرو می باشد، دلیل آن نیز این می باشد که این شرکت آلمانی با ارائه خودرو های با کیفیت بالا و ظاهر بسیار فوق العاده در صد و توجهات این رویداد قرار میگرفت که در این سال حضور ندارد.

بخشی از رسانه ها عدم حضور این شرکت را، عدم توانایی تولید بسیار بالا خودرو در اوایل سال می باشد که شرکت آلمانی نمی تواند و نیروی این را ندارد که بتواند خودرو هایی با تولید انبوه درست و صادر کند به خاطر همین نتوانسته است خودرویی جدید معرفی و رونمایی کند که مشکل بسیار جدی برای این غول آلمانی خواهد بود، که باید تصمیم بسیار جدی توسط این شرکت آلمانی ارائه شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

غیبت شرکت آئودی در نیویورک : مشکلات بزرگ آلمانی ها

غیبت شرکت آئودی در نیویورک و دردسر های تازه

مدیر بخش فروش آئودی اعلام کرده است دلیل حضور نیافتن این شرکت در این رویداد بسیار شخصی می باشد و اصلا مربوط به بخش تولید و یا عدم قدرت این شرکت نمی باشد، اما اکثر رسانه ها و منتقدان بر این باورند که این شرکت دچار مشکلاتی شده است که نمی تواند آنها را بروز دهد.

دلیل محکم رسانه ها در این باره اینگونه می باشد که آئودی آمار ضعیفی در تولید خودرو هایی که تیراژ آنها بالای ۵۰۰۰ بوده است را دارد و امکان این وجود دارد که این شرکت دچار مشکلاتی از قبیل مشکل در تولید و تامین قطعات مورد نیاز برای ارائه و تولید خودرو ها باشد.

آئودی تمامی این خبر ها را تایید نکرده است و تمامی آنها را شایعاتی بدون اساس نامیده است، اما چیزی که این میان زیاد به چشم میخورد برنامه عجیب آئودی برای سال ۲۰۲۰ می باشد. این شرکت اذعان کرده است تا اواسط سال ۲۰۲۰ هیچ خودرویی را عرضه و تولید نخواهد کرد و قصد طراحی جدید را دارد.

غیبت شرکت آئودی در نیویورک و ندادن پاسخ قاطع و منطقی برای سوال های کارشناسان و منتقدان باعث شده است تا این شایعات بسیار محکم تر از گفته های شرکت آئودی باشد و صحت از بین رفتن قدرت تولید توسط آئودی خبری درست و قاطع باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر