غیرفعال کردن فیسبوک مسنجر در کشور های اروپایی

غیرفعال کردن فیسبوک مسنجر در کشور های اروپایی

فیسبوک دادگاه های بسیار زیادی در قاره اروپا دارد و تمامی آنها بخاطر مسائل امنیتی و همچنین انحصاری است که توسط کاربران علیه این شرکت ایجاد شده است و باعث می شود تا اتفاقات بسیار بد و ناگوار را از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار بزرگ شاهد باشیم.

این شرکت قصد دارد تا با غیرفعال کردن برخی از خدمات خود در کشور های اروپایی دست به یک تغییر بسیار بزرگ بزند و در نهایت شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار بد و خوب برای این شرکت و برخی از کشور های بزرگ اروپایی خواهیم بود.

قابلیت هایی که در این حرکت انجام خواهد گرفت بیشتر به نفع فیسبوک خواهد بود و دلیل اصلی آن نیز وجود ویژگی های بسیار جذاب و مناسب است که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد و عملکرد خوب و بسیار ایده آل را از خود به نمایش بگذارد.

غیرفعال کردن فیسبوک مسنجر در کشور های اروپایی نیز یکی دیگر از تغییرات اساسی و بسیار مهم این شرکت محسوب می شود که از هفته آینده به طور رسمی اجرایی خواهد شد تا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های مناسب و بسیار عجیب برای این شرکت باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حالت های ایده آل و هوشمندانه از سوی این شرکت باعث می شود تا ایده آل ترین بخش های متنوع و بسیار ایده آل را شاهد باشیم و قطعا در بالاترین سطح ممکن ارائه داده می شود و بهترین ترکیب ممکن را از سوی این شرکت قدرتمند شاهد خواهیم بود.

غیرفعال کردن فیسبوک مسنجر

غیرفعال کردن فیسبوک مسنجر

این حرکت قطعا تاثیر منفی در جذب کاربر از سوی کشور های اروپایی برای فیسبوک خواهد بود، اما از طرفی هم باعث خواهد شد تا به ایده آل های مناسبی دست پیدا کنیم و همین موضوع نشان دهنده ویژگی های برتر و بسیار مناسب از سوی این شرکت خواهد بود.

باید منتظر تغییرات دیگر از سوی شرکت فیسبوک برای کاربران خود در کشور های اروپایی باشیم که قطعا با تغییرات و ایجاد برخی از بخش های متنوع و زیاد همراه خواهد بود که واقعا در بدترین شرایط ممکن برای کاربران خود به وجود خواهد آمد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر