فروشگاه اپل در چین بعد از کرونا راه اندازی مجدد شد

فروشگاه اپل در چین بعد از کرونا راه اندازی مجدد شد

پس از اینکه شیوع ویروس کرونا به طور جدی باعث شد تا فروشگاه های معتبر چینی وارد یک برهه زمانی بسیار بدی شوند و تمامی مراکز فروش محصولات این شرکت در سراسر چین به طور رسمی بسته شد و این یک ضرر بسیار بزرگی برای شرکت آمریکایی محسوب میشد.

تمام ۴۲ فروشگاه اپل در چین بعد از خیر شیوع ویروس کرونا به طور کامل بسته شد و از طرفی که بازار چین برای اپل یک منبع درآمد بسیار غنی به شمار می رفت دچار یک افت بسیار شدید در فروش تمامی محصولات خود در بازار های جهانی و چین بود.

بعد از گذشت حدود یک ماه بسته شدن فروشگاه های اپل، بلاخره در شهر پکن فروشگاه های این شرکت به طور آزمایشی به حالت باز شدن درآمده اند و انتظار می رود تا روز های بعدی نیز شاهد باز شدن فروشگاه های دیگر این شرکت در شهر های دیگر چین باشیم.

فروشگاه اپل در چین یک مرکز عالی برای فروش محصولات جدید اپل می باشد که بخاطر شیوع کرونا این عملیات از سوی اپل به حالت تعلیق درآمد و می توان گفت نابود شد و به همین خاطر نیز برخی از سایت های معتبر آمار تولید و فروش این شرکت را براورده کرده اند.

طبق گفته های رویترز، اپل در ماه فوریه کمتر از ۵۰۰ هزار دستگاه به فروش رسانده است و این یک رقم بسیار ضعیف و نه چندان جالب برای شرکتی که چندیدن سال متوالی جزو بهترین شرکت های معتبر دنیا بوده است و یکی از برترین تولیدکنندگان موبایل در دنیا محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروشگاه اپل در چین بعد از کرونا راه اندازی مجدد شد

راه اندازی فروشگاه اپل در چین بعد از تعطیلی

هنوز طبق گفته ها اپل به شرایط تولید قبلی خود برنگشته است و این نیازمند زمان بیشتری می باشد که این شرکت بتواند به روند تولیدی قبلی خود بازگردد و بتواند روش تولیدی خود را ادامه دار کند و به نوعی بتواند فروش خود را از سر بگیرد.

فاکسکان که یکی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان قطعات تمامی محصولات اپل محسوب می شود، اعلام کرده است محموله های جدید در راه هستند و از چند روز آینده این شرکت نیز به تامین قطعات طبق قرارداد های بسته شده به اپل ارسال خواهد کرد.

تمامی شرکت های بزرگ دنیای فناوری و تکنولوژی بر اثر کرونا ویروس دچار افت بسیار شدید در سهام و فروش محصولات خود شده اند که این نشان دهنده وضعیت بحرانی برای این صنعت محسوب می شود و باید منتظر ماند و دید شرکت های بزرگ برای جبران این وضعیت چگونه عمل خواهند کرد، تا به امروز در دنیا حدود ۱۰۰ هزار نفر به این ویروس خطرناک دچار شده اند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر