فروشگاه فیزیکی آمازون همراه با الکسا رونمایی شد

فروشگاه فیزیکی آمازون همراه با الکسا رونمایی شد

آمازون تقریبا در تمامی نقاط دنیا برای خود بازاریابی بسیار موفق را به دست آورده است و در تمام نقاط دنیا مشتریان هدف خود را به دست آورده است و همین نیز باعث شده است تا شاهد اتفاقات بسیار مناسب و خوبی برای این شرکت باشیم.

طبق قوانین آمازون باید هر سال در یک کشور فروشگاه فیزیکی این فروشگاه اینترنتی راه اندازی شود تا کاربرانی که به فروشگاه اینترنتی دسترسی ندارند و یا افراد سن بالا هستند بتوانند با مراجعه به این فروشگاه ها خرید های خود را انجام دهند.

از چند ماه گذشته بنابراین بود که این شرکت در هند فروشگاه واقعی خود را راه اندازی کند و به فروش به صورت فیزیکی بپردازد، این اتفاق نیز به خاطر شیوع ویروس کرونا به زمان دیگری موکول شده است اما یک قابلیت دیگر و جذابی نیز به کشور هند درباره محصولات آمازون اضافه شده است.

فروشگاه فیزیکی آمازون در هند قطعا جذابیت های بسیار فراوانی برای مردم هند خواهد داشت و آنها نیز می توانند از قابلیت های بسیار بالا و زیاد این فروشگاه اینترنتی نهایت استفاده را ببرند، علاوه بر این نیز قابلیت خرید از الکسا برای کاربران هندی میسر شده است.

کاربران هندی از امروز می توانند به خرید به صورت صوتی انجام دهند، آنها با گذراندن گزینه های مربوطه برای خرید خود می توانند این کار را انجام دهند و گفته می شود خرید به صورت صوتی قابل میسر می باشد و کاربران هندی می توانند این واقعیت را انجام دهند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروشگاه فیزیکی آمازون همراه با الکسا رونمایی شد

راه اندازی فروشگاه فیزیکی آمازون

علاوه بر موضوعات گفته شده، شاهد اتفاقات جالبتر در کشور هند خواهیم بود. شرکت آمازون اعلام کرده است چند خط نگهداری محصول نیز در این کشور راه اندازی خواهد شد تا محصولات کشور های آسیایی از طریق این کشور به مناطق مختلف ارسال شود.

آمازون به خوبی توانسته است اطمینان را میان خریداران خود به وجود بیاورد و همین نیز باعث شده است تا شاهد این باشیم که این شرکت توانایی این را خواهد داشت که بتواند فروشگاه های بسیار زیاد و با حجم بسیار بالایی را برای کشور ها دیگر در نظر داشته باشد.

هنوز زمان راه اندازی فروشگاه فیزیکی این شرکت مشخص نشده است و باید منتظر ماند و دید که این شرکت توانایی این کار را خواهد داشت و یا باید منتظر اتفاقات دیگری درمورد این شرکت نسبت به دیگر شرکت های موجود برای فروش اینترنتی خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر