فروشگاه های اپل تا اطلاع ثانوی تعطیل است

در هفته گذشته، اپل اعلام کرد که در واکنش مستقیم به شیوع COVID-19 که اکنون بر جهان تاثیر می گذارد، فروشگاه های اپل را در خارج از کشور چین بسته است. در ابتدا قرار بود این فروشگاه های تا ۲۷ مارس بسته باشند، اما این شرکت اکنون اطلاعیه ای را در وب سایت خود تغییر داده است و می گوید فروشگاه های این شرکت تا اطلاع ثانوی بسته خواهند ماند.

فروشگاه های بازرگانی ما تا کنون اعلامیه دیگری بسته نشده اند. ما متعهد شده ایم تا خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه دهیم. برای خرید های با تحویل سریع و رایگان، در  APPLE.COM با برنامه فروشگاه اپل خریداری کنید. برای خدمات و پشتیبانی، به SUPPORT.APPLE.COM یا با شماره ۸۰۰-۲۷۵-۲۲۷۳ تماس حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر دیدار با شما هستیم.

با وجود آپدیت های جدید، صفحه سوالات متداول هنوز ۲۷ مارس را به عنوان تاریخ بازگشایی فروشگاه اپل نشان می دهد. شاید، اپل اکنون در حال انتخاب یک برنامه نامشخص باشد تا از گسترش بیشتر این دوره در آنیده غافلگیر نشود. به همان روش، ممکن است لزوما به معنای گسترش قفل نباشد. این شرمت به همراه سایر غول های این بخش در حال بسته شدن فروشگاه های در چندین کشور هستند تا از انتشار کرونا ویروس جلوگیری کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروش آنلاین اپل

شرکت های حاضر در بخش فناوری در حال حاضر برای اعزام کارمندان به کار در خانه تصمیم می گیرند. با وجود عدم وجود اپل استور های فیزیکی، فروشگاه آنلاین این شرکت همچنان در حال کار و پذیرش سفارشات است. بنابراین اگر در بازار دنبال یک دستگاه از اپل هستید، می تواند آن را به صورت آنلاین خریداری کنید.

چون اگر منتظر بازشدن فروشگاه های فیزیکی این شرکت هستید باید عجله نکنید چون معلوم نیست که تا کی آن ها بسته باشند.

 

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع apple

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.