فروشگاه های سامسونگ در برزیل بسته شد

فروشگاه های سامسونگ در برزیل بسته شد

طبق گزارش رسانه ها، سامسونگ الکترونیک تصمیم گرفته است تمام فروشگاه های خرده فروشی خود را در برزیل به طور موقت بسته است. این حرکت برای کمک به مهار شیوع بیماری همه گیر جدید ویروس کرونا است. سامسونگ گفت که تمام فروشگاه های خرده فروشی خود در برزیل تا اطلاع ثانوی به خاموشی مطلق فرو رفته است.

در این مدت، مصرف کنندگان می توانند محصولات این شرکت را به صورت آنلاین خریداری کنند. دیروز، این شرکت در کارخانه تولیدی مانائوس در منطقه آمازون در شمال برزیل فعالیت خود را به تعویق در آورده است. این بسته شدن تا یکشنبه قابل اجرا خواهد بود.

اگر چه سامسونگ تصمیم به بسته شدن کارخانه مانائوس در شمال برزیل گرفته است، اما این تصمیم بر عملکرد تولید آن در کمپیناس تاثیری ندارد. در شهر روند کار شرکت طبق معمول است و فقطط کارمندان بخش های مدیریت و تحقیق و توسعه باید از خانه کار کنند. بزرگترین بازار آمریکای لاتین سامسونگ، برزیل است. این شرکت تقاضای مصرف کننده بالایی در کشور برای تلفن های هوشمند متوسط و رده بالا، لوازم خانگی و تلویزیون های QLED دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروشگاه های سامسونگ در دیگر کشور ها هم در حال بسته شدن است

سامسونگ نه تنها در برزیل، به دلیل COVID-19 برخی از کارخانه های تولیدی خود را در سطح جهان می بندد.روز دوشنبه سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که به دلیل بیماری همه گیر، این شرکت به طور موقت کارخانه خود را در هند هم خواهد بست.

کاخانه تلفن های هوشمند نویدا در نزدیکی دهلی نو فعالیت های خود را تا ۲۵ مارس به حالت تعلیق در می آورد. علاوه بر کارخانه خود در هند، این شرکت همچنین تصمیم گرفت این هفته به طور موقت کارخانه تولید تلویزیون خود را در اسلواکی ببندد.

پیش از این، شرکت های کره جنوبی مانند سامسونگ الکترونیک و ال جی الکترونیک به دلیل تعطیلات سال نو چینی و شیوع کرونا ویروس جدید مجبور بودند موقتا برخی کاخانه ها را در چین ببندند. به همین ترتیب، این شرکت های کره جنوبی به دلیل شیوع کرونا ویروس جدید، تعطیلات جشنواره بهار را تمدید کرده اند. با این حال، اکنون عملیات این شرکت در چین به صورت عادی در حال انجام است.

هفته گذشته، سامسونگ تمام فروشگاه های ایالات متحده و کانادا را بست تا حداقل کرونا ویروس جدید را به حداقل حد ممکن برساند. این شرکت گفت که امنیت و ایمنی کارکنان، مشتریان و شرکا را اولویت اصلی خود قرار داده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر