فروشگاه هواداری AMD راه اندازی شد

فروشگاه هواداری AMD راه اندازی شد

شرکت AMD یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده پردازنده های کامپیوتری می باشد و از بزرگترین شرکت های دنیا IT نیز محسوب می شود، این شرکت با تولید پردازنده های داخلی با کیفیت بسیار بالا و با قیمت های بسیار مناسب به یکی از برترین ها تبدیل شده است.

این شرکت با حمایت و مدیریت لیزا سو به یکی از برترین شرکت های دنیای فناوری تبدیل شده است و توانتسته است با فروش بسیار بالای محصولات خود به یکی از پر فروش ترین شرکت های دنیا تبدیل شده است و فروش بسیار بالایی درمورد محصولات خود دارد.

AMD توانسته است افتخار فروش بالای محصولات خود را در اروپا به دست بیاورد و توانسته رکورد های بسیار زیادی را در فروش محصولات خود به دست آورده است و همین نیز باعث شده است تا این شرکت یک برند معروف جهانی باشد.

فروشگاه هواداری AMD راه اندازی شد ، این عنوان باعث شده است تا سوال های بسیار زیادی درمورد این شرکت به وجود بیاید و گفته می شود این فروشگاه در بخش هایی از آمریکا راه اندازی شده است و قرار است فروش محصولاتی مانند تیشرت و کلاه داشته باشد.

فروشگاه هواداری AMD راه اندازی شد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروشگاه هواداری AMD راه اندازی شد

در فروشگاه های هواداری AMD شاهد فروش محصولات جالب و خاصی خواهیم بود که این شرکت آنهارا برای فروش خود به کار گرفته است، در فروشگاه AMD Fan شاهد کالا های پوشیدنی خواهیم بود که با مارک های شرکت AMD طراحی و چاپ شده است و به فروش گذاشته خواهد شد.

مارک هایی که روی لباس ها چاپ خواهند شد از زیر مجموعه های AMD مانند Ryzen ، Epyc و Radeon خواهد بود و طرح و الهام این بخش نیز از ardwareLuxx گرفته شده است که با یک فروشگاه جداگانه به فروش محصولات خود می پردازد.

در حال حاضر فقط تیشرت،هودی و یک کلاه مخصوص بیس بال را برای فروش فراهم کرده است و قرار است به زودی کفش و دیگر البسه که روی آنها برند و نام های انحصاری زیر مجموعه AMD چاپ شده است به فروش برسد.

این یک ایده خاص و جالبی می باشد که AMD از آن استفاده کرده است تا برند خود را به برند جهانی تبدیل کند تا بتواند از این طریق نیز محصولات خود را برای خریداران خود بشناساند، این البسه در بسته های مختلفی عرضه می شود که تمام آنها در یک بسته کامل که شامل تیشرت و کلاه و هودی می باشد حدود ۱۵۰ دلار قیمت گذاری شده است و به فروش می رسد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر