فروشگاه APKPure آلوده به بدافزار

فروشگاه APKPure آلوده به بدافزار

پیشنهاد گوگل و دیگر سایت ها برای استفاده از فروشگاه های نرم افزاری قطعا گوگل پلی خواهد بود اما گزینه های زیادی وجود دارد که عملکرد و استفاده جذاب تری نسبت به گوگل پلی دارد اما برخی از آنها نیز دارای مشکلات نرم افزاری هستند.

فروشگاه نرم افزاری APKPure نیز یکی از همین فروشگاه ها محسوب می شود که عملکرد مناسبی ارائه می دهد، اما طبق اعلام کارشناسان بلومبرگ این فروشگاه نیز یک بدافزار داخلی دارد که باعث می شود برخی از اطلاعات کاربران به سرور های این شرکت انتقال داده شود.

برخی از فروشگاه ها از این روش برای درآمدزایی و همچنین شناسایی رفتار کاربران استفاده می کنند تا با بهره گیری از تحلیل های مورد نظر به دسترسی های قابل قبول و مناسبی برسند و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن اتفاقات فوق العاده خاصی خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروشگاه APKPure آلوده به بدافزار است و همین موضوع باعث خواهد شد تا شاهد برخی اتفاقات عجیب و غریب از سوی این شرکت باشیم که در عجیب ترین حالت های خود سپری خواهد کرد و همین حالت ها باعث به وقوع پیوستن قابلیت های بسیار کاربردی خواهد بود.

ویژگی های هوشمندانه و منحصر به فرد این شرکت در ایده آل ترین شرایط خود قرار دارد و همین اتفاقات باعث به وقوع پیوستن ایده آل ترین حالت ها برای این شرکت خواهد شد و همین موضوع باعث برتری و ایجاد مشکلات برای کاربران خود خواهد شد.

فروشگاه APKPure آلوده به بدافزار

اتفاقات اخیری که برای این فروشگاه نرم افزاری رخ داده باعث شده تا کاربران زیادی از سراسر دنیا از عملکرد و همچنین رفتار این شرکت مخالف باشند و حتی افراد زیادی از سیستم رسمی این شرکت بیرون رفته اند تا اطلاعات خود را دربرابر بدافزار های احتمالی نجات دهند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر