فروش آیفون ۱۲ بهتر از آیفون ۱۱ خواهد بود

اخیرا اپل گزارش مالی سه ماهه اول خود را منتشر کرد. به نظر می رسد درآمد اپل به ۱۱۱.۴ میلیارد دلار رسیده است که نسبت به سال گذشته ۲۱ درصد افزایش داشته است. این اولین بار است که درآمد سه ماهه اپل از ۱۰۰ میلیارد دلار فراتر می رود. جالبتر اینکه، می توانیم ببینیم که اپل عملکرد بسیار خوبی در چین داشت. در این کشور، درآمد ۵۷ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است که ۱۹ درصد درآمد کل را هم تشکیل می دهد. به عبارت دیگر چینی ها در بازه سه ماهه بیش از گذشته محصولات اپل را خریداری کرده اند.

تا به حال شرکت مستقر در کوپرتینو بیش از ۱۰۰ میلیون مدل آیفون ۱۲ را به فروش رسانده است. طبق گفته CFO اپل، لوکا مائستری، در میان مشتریان جدید آیفون بالغ بر ۹۸ درصد آن ها سری آیفون ۱۲ را انتخاب کرده اند. در واقع، فروش آیفون های اپل دائما در حال افزایش نبوده است. فراز و نشیت هایی وجود داشته است.

پس از بالاتری رکورد فروش آیفون از اکتبر تا دسامبر ۲۱، فروش آیفون در سه سال گذشته واقعا رو به کاهش بوده است. بنابراین همه چیز دست به دست می دهد تا بگوییم آیفون ۱۲ پس از آیفون ۶ پرفروش ترین گوشی اپل است.

بازخواست اپل درمورد کووید 19 در مجلس سنا آمریکا
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آیا می توانیم بگوییم که اپل چالش هایی پیش رویش را برنده شد زیرا هواوی تحریم شده بود ؟ بله درسته دلیل اصلی کاهش شدید فروش هواوی به تحریم های وضع شده توسط ایالات متحده است. اما اگر گوشی هیا هواوی نتوانند از نرم افزار و سخت افزار آمریکایی استفده کنند، محصول اپل آزادانه در چین به فروش می رسند.

اکنون می توانیم اعلام کنیم که فروش آیفون ۱۲ نسبت به آیفون ۱۱ بهتر است. دلیل اصلی این برتری هم بهره مندی از شبکه فایو جی است. به علاوه، آیفون ۱۲ همچنین اولین گوشی هوشمندی است که از پیمایش بیدو پشتیبانی می کند. دلیل دوم فروش خوب در چین است.

با این وجود ، در بین سری آیفون ۱۲ تنها آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس فروش قابل توجی داشتند. از این لحاظ آیفون ۱۲ مینی عملکرد ضعیفی داشته به طوری که تولید آن به طور کامل متوقف شد. اگر چه حجم فروش گوشی های اپل بسیار زیادی است اما به مقام اول بازار دست نیافته است. هواوی ۳۸.۳ درصد از بازار را ازان خود کرده در حالی که اپل صاحت ۱۱.۱ درصد سهم از بازار است. البته محصولات هواوی بسیار افت کرده اند و جای خالی بازار را شیائومی، اوپو و ویوو صاحب شده اند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر