اپل آرکید : فروش بازی ها با ۵ دلار هزینه

اپل آرکید:فروش بازی ها با ۵ دلار هزینه

اپل آرکید که از زیر مجموعه بزرگ اپل به حساب میاد و می توان یکی از بزرگترین و موفق ترین پروژه های اپل در چند سال گذشته به حساب می آید. این مجموعه در بخش بازی برای سیستم عامل  iOS کار و فعالیت می کنند.

این مجموعه بازی های زیادی را بعد از تاسیس برای سیستم عامل iOS انتشار کرده است که باعث شده است تا این خدمت برای بیشتر کاربران اپل یک حالت و موقعیت دلپذیر و آسوده باشد، چون تمامی بازی های موجود برای سیستم عامل های اپل در این مجموعه موجود است.

از مهم ترین ویژگی های این مجموعه وجود بازی های بروز می باشد که اپل توانسته با بروز نگه داشتن فهرست های خود بهترین امکانات و قابلیت ها را برای کاربران خود در این بخش فراهم بیاورد. این مجموعه ساختمان مستقل دارد.

اپل آرکید مانند بخش های دیگر اپل نیست و برای خود در محوطه شرکت یک ساختمان دیگری دارد و همه کار ها و فعالیت های مربوط به اپل آرکید در این بخش انجام می گیرد.

اپل روی این بخش سرمایه گذاری زیادی انجام داده است و می توان گفت بعد از گذشت چند سال نتیجه این کار را نیز گرفته است. و بهترین عملکرد را نسبت به سایر نسخه های مشابه دارد.

اپل آرکید : فروش بازی ها با 5 دلار هزینه

روش فروش و دانلود بازی از اپل آرکید

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بزرگترین زیر مجموعه اپل، برای اینکه از خدمات خود درآمدزایی کند روش های مختلف و بهتری نسبت به سایر سرویس دهندگان دارد که همین امر موجب شده است تا بهترین سرویس بازی های اپل لقب بگیرد.

این سرویس روش خاص و منحصر به فرد خودش را دارد و برای دریافت پول از روش های جدیدی استفاده می کند. برای مثال شما برای دانلود بعضی از بازی ها نیاز به پرداخت پول ندارید، اما برای ادامه بازی و مراحل بعد با مقدار بسیار اندکی می توانید مراحل را باز کنید.

یا در روش دیگر شما با پرداخت هزینه یک بازی می توانید تا یک هفته از تمامی بازی ها به صورت رایگان استفاده کنید. این روش ها باعث شده است هم کاربران از این سرویس راضی باشند و هم کارشناسان این حرکت اپل را یک حرکت نوین قلمداد کنند.

فروش ۵ دلاری

اپل آرکید تصمیم گرفته است تا بازی های خود را تا مدت محدود با قیمت ۵ دلار به فروش برساند و کاربران می توانند تنها با پرداخت ۵ دلار از تمامی امکانات و قابلیت های بازی لذت ببرند و تمامی آنها را تا مدت محدودی دانلود کنند.

این سرویس جشنواره های زیادی دارد و در آپدیت های مختلف خود بسته های متنوع و فوق العاده را به کاربران خود ارائه می دهد که هر کاربری را وسوسه یک بار استفاده کردن از این امکانات را پیدا می کنند. اپل بیشتر روی خدمات کار می کند تا بتواند با مایکروسافت در یک سطح رقابت باقی بماند.

چون اپل بیشتر روی محصولات خود تمرکز داشته بود و بخاطر همین از بخش نرم افزاری و سرویس دهی نسبت به سایر رقبا عقب مانده بود، و با تولید و عرضه اپل آرکید تا حدی این فاصله را کم کرده و هنوز جای رسیدن به سرویس های دیگر را نیز دارد.

ما در مطلب بعدی این پست به بازی هایی که با قیمت ۵ دلار برای اپل آرکید انتشار خواهند شد را انتشار خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین خبر ها و بروز ترین آنها را بشنوید و از آنها نهایت لذت را ببرید.

منبع cimpoo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر