ایلان ماسک سعی در فروش تسلا به اپل را دارد

شایعات مبنی بر این است که ایلان ماسک، رئیس تسلا ، سعی در فروش آن به اپل داشت، این تنها شایعات نبود. این اطلاعات توسط خود ماسک هم تایید شد.

“در تاریک ترین روز های برنامه مدل ۳، من با تیم کوک تماس گرفتم تا درباره احتمال خریداری اپل از تسلا بحث کنم. اما او از شرکت در جلسه خودداری کرد.”

“در تاریک ترین روز های برنامه مدل ۳، من با تیم کوک تماس گرفتم تا درباره احتمال خریداری اپل از تسلا بحث کنم. اما او از شرکت در جلسه خودداری کرد.”

ایلان ماسک ۲۲ دسامبر ۲۰۲۰

علاوه بر این، ماسک صحت گزارش اخیر درباره یک باتری تک سلولی را که اپل برای خودروی الکتریکی خود تولید می کند زیر سوال برد. لازم به اشاره است که اخیرا معلوم شده که اپل انتظار دارد با استفاده از ساختار جدید باتری مبتنی بر فسفات آهم لیتیوک به طور بنیادی هزینه را کاهش دهد و برد خودرو را افزایش دهد.

ماسک یادآوری کرد که تسلا در حال حاضر از باتری ها LFP در وسایل نقلیه الکترونیکی خود که در شانگهای تولید می شوند، استفاده می کند، اما گفت که طراحی یک سلولی امکان پذیر نیست زیرا باتری حاصل از آن ولتاژ بسیار کمی را ارائه می دهد. رئیس تسلا اظهار داشت که باتری اپل هنوز سلول هایی را به هم متصل می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
فروش تسلا به اپل
فروش تسلا به اپل

خودرو اپل ممکن است در سپتامبر ۲۰۲۱ منتشر شود

به گفته مدل، اپل هدف خود ار در سپتامبر ۲۰۲۱ قرار داده است. خوب، آِیفون ها معمولا در ماه سپتامبر رونمایی می شوند. این تنها در سال جاری به دلیل همه گیری کویید ۱۹ و چالش های ایجاد شده تغییر کرد. اگر ماشین اپل واقعا در سپتامبر سال آینده رونمایی خواهد شد. پس در این صورت یکی از مهیج ترین ماه ها را برای دوستداران فناوری اپل خواهیم داشت.

البته همه گیری کویید ۱۹ هنوز ریشه کن نشده است. بنابراین چالش های مشابهی همچنان وجود دارد، اما می تواند در سال آینده پیش بیاید. بنابراین ممکن است این گزارش صحت نداشته باش. ماشین اپل ممکن است از فناوری چشمگیری برخوردار باشد، اما هنوز نمی توانیم آن ها را پیش بینی کنیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر