فروش ساعت هوشمند هوامی به ۴۲ دستگاه میلیون دستگاه رسید

ساعت های هوشمند هوامی

امروز، هوامی تکنولوژی گزارش مالی سه ماهه چهارم سال مالی خود را برای سال ۲۰۱۹ منتشر کرد. در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹، در آمد عملیاتی این شرکت به ۳۰۳.۳ میلیون دلار رسید که نسبت به سال گذشته ۷۲.۴ درصد افزایش داشته است. سود خالص آن به ۳۰.۷ میلیون دلار رسید و محموله ها نیز نرخ رشد ۵۹.۸% را به ثبت رساندند.

برای کل سال ۲۰۱۹، کل درآمد شرکت هوامی تکنولوژی مربوط به کل سال ۸۳۴.۹ میلیون دلار است که نسبت به سال ۲۰۱۸ با افزایش ۵۹.۴ درصدی همراه بوده است. سود خالص سالانه آن ۹۰.۵ میلیون دلار است که افزایشی ۳۲.۸% داشته است. از نظر محموله ها، کل حمل و نقل در سه ماهه چهارم ۱۴.۷ میلیون دستگاه است که نسبت به سال گذشته ۵۹.۸ درصد افزایش داشته است.

کل محموله های سال ۲۰۱۹ به ۴۲.۳ میلیون دستگاه رسید که نسبت به ۲۷.۵ میلیئون دستگاه سال ۲۰۱۸ افزایش ۵۳.۸ درصدی داشته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید


هوانگ وانگ، بنیانگذار، رئیس و مدیر عامل شرکت هوامی تکنولوژی گفت که سال ۲۰۱۹ یک سال عالی برای این شرکت است. شرکت هوامی در حال حاضر تولید کننده پیشرو صنعت پوشیدنی های هوشمند است. در سه ماهه چهارم، رشد هوامی عمدتا به دلیل موفقیت آمیز بودن محصولات جدید، فروش و بازاریابی صورت گرفت. همکاری آن با کانال های شخص ثالث نیز به گسترش آن در بازار بین المللی کمک کرد.

مشارکت هواوی با شیائومی مانند همیشه قوی است و ما انتظار داریم می بند ۵ در اواخر امسال رونمایی شود.

مدیریت هوامی هنوز هم اطمینان نسبت به پیش بینی سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ را دارد. درآمد خالص آن بین ۱۴۰ تا ۱۴۵ میلیون دلار پیش بینی شده است، که از حدود ۱۱.۶ میلیون دلار مربوط به سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ از ۲۲.۶% به ۲۶.۳% افزایش یافته است.

جالب ترین یا میتونیم بگیم بهترین موضوع و صحبت تو این پست گذشته از رشد فروش شرکت هوامی که چشمگیر بوده شنیدن این که می بند ۵ تو اواخر امسال رونمایی می شود است. عقیده شما چیه؟ زیر همین پست برامون کامنت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.