فروش سامسونگ در سه ماهه ۲۰۲۰ فاش شد : بزرگترین سود در شش سال اخیر

فروش سامسونگ در سه ماهه ۲۰۲۰ فاش شد : بزرگترین سود در شش سال اخیر

بیشتر سازندگان گوشی های هوشمند در ماه های ابتدایی سال ۲۰۲۰ به دلیل بیماری همه گیر کویید ۱۹ تاثیر زیادی را متحمل شده اند. در سه ماهه اول و دوم، شاهد اختلال در ساخت و فروش گوشی های هوشمند بودیم. ماه های ابتدایی همه گیری با سیاسیت های قرنطینه و انطباق با واقعیت جدید همراه بود.

در آن ماه ها، مشتریان بر روی نکات مهم تاکید داشتند و کشور هایی مثل هند فروش گوشی های هوشمند خود را محدود کردند. سامسونگ، بزگترین سازنده گوشی های هوشمند در جهان، در سه ماهه سوم ۲۰۲۰ بسیار موفق بود.

بر اساس گزارشی، این شرکت بالاترین سهم سود گوشی های هوشند را در بازار جهانی طی شش سال گذشته به ثبت رسانده است. این مارک های دیگر را در مناطق به خصوص شکست می دهد. زمانی که صحبت از بازار هند می شود، این شرکت مقام اول شیائومی را هم به سرقت می برد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در حقیقت، این شرکت هم غول چینی این بازار و هم رقیب اصلی خود یعنی اپل را در بازار هند شکست داده است. علاوه بر این، این شرکت از نظر سهم سود گوشی های هوشمند توانست فاصله خود را با شرکت آمریکایی کاهش دهد.

در طی سه ماه از جولای تا سپتامبر، سامسونگ ۳۲.۶ درصد سهم به دست آورد که نسبت به ۱۸.۳ درصد سود سه ماهه سوم ۲۰۱۹ به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. این همچنین بیشترین سود طی شش سال گذشته را نشان می دهد. در سه ماهه دوم ۲۰۱۴ این شرکت ۳۷.۹ درصد سهم کسب کرد.

در حالی که سامسونگ در حال حاضر به عنوان رهبر فروش گوشی های هوشمند شناخته می شود، اپل همچنان به عنوان سودآورترین مارک گوشی های هوشمند را با سود ۶۰.۵ درصد حفظ کرده است. با این حال، این رقم نسبت به سال گذشته ۶۶.۹ درصد کاهش یافته است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر