فروش سری ردمی نوت شیائومی به ۱۱۰ میلیون دستگاه رسید

در اکتبر سال گذشته، غول تولیدی چینی، شیائومی اعلام کرد از سری ردمی نوت ۱۰۰ میلیون دستگاه به سراسر جهان ارسال کرده است. این رقم شامل دستگاه های ردمی نوت است که قبل از استقلال ردمی منتشر شد. در آن زمان احتمالا ردمی نوت ۷ و نوت ۷ پرو محبوب ترین تلفن های ردمی نوت بودند.

با این حال، ردمی نوت ۶ پرو در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۸ کاملا محبوب بود. حال، ردمی اعلام کرده است که سری نوت بیش از ۱۱۰ میلیون دستگاه در سطح جهان فروخته است. بدیهی است ردمی نوت ۸ و نوت ۸ پرو که در آگوست ۲۰۱۹ وارد بازار شدند، به میزان قابل توجهی به این رقم کلی فروش افزودند.

توجه داشته باشید که محبوب شدن سری ردمی نوت به تاریخ قبل از سال ۲۰۱۴ برمی گردد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پس از استقلال برند ردمی، در ژانویه سال گذشته ردمی نوت ۷ را منتشر کرد. یک ماه بعد، این شرکت نسخه پرو این دستگاه را منتشر کرد. تا پایان ماه مارس ۲۰۱۹، سری نوت ۷ حدود ۴ میلیون دستگاه فروش داشت. در ژوئیه سال گذشته، این برند اعلام کرد که سری نوت ۷ حدود ۱۵ میلیون دستگاه فروش داشته است.

در اکتبر سال ۲۰۱۹ اعلام شد که این سری ۲۰ میلیون دستگاه فروخته است. این دستاورد مهم نشانگر این است که طرفداران سراسر دنیا عاشق سری ردمی نوت هستند که یکی از پرفروش ترین سری های باقی مانده است.

شایان ذکر است که افزایش آمار فروش، نمی تواند به مناطق بیشتر موجود در مناطق موجود و همچنین رونمایی در بازار های جدید بی ارتباط باشد. ردمی نوت ۷ و نوع پرو در مواقع مختلف کاهش قیمت های جذاب را در هند و جین دریافت کرده اند.

قدمت این سری نوت به سال ۲۰۱۴ باز می گردد که این شرکت کمپانی ردمی ۵.۵ اینچی را با حاشیه های عظیم از همه طرف منتشر کرد. از آن زمان تا کنون سری نوت تکامل یافته است و آنچه اکنون داریم جدیدترین نسخه بی سیم نوت ۸ و نسخه پرو با نمایشگر همراه با واتردروپ است. نظر شما در مورد این سری ردمی نوت چیست؟ آیا واقعا همانطور که رقم فروش نشان م یدهد، شگفت انگیر دارد؟ نظراتتون رو زیر همین پست براموت کامنت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع xiaomi facebook

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.