فروش شورولت کوروت ۲۰۲۰ در نمایندگی ها

فروش شورولت کوروت ۲۰۲۰ در نمایندگی ها

شرکت شورولت که یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده خودرو در سطح جهان می باشد با اعلام اینکه از امروز در تمامی فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز این شرکت فروش خودروی شورولت کوروت انجام خواهد شد و در تمامی نمایندگی های این شرکت موجو خواهد شد.

حدود ۳۷.۰۰۰ هزار نمونه اولیه از این محصول تولید شده است و هنوز در نمایندگی ها وجود دارد و از فردا تمامی آنها شروع به فروش خواهند شد، شورولت در همین راستا در شبکه های اجتماعی خود با عنوان << آمده ایم تا بمانیم>> از این فروش خبر داده است.

یکی دیگر از خبر های مهم در این مورد حضور رسمی مدیرعامل این شرکت در کنار برخی از مدیران شورولت می باشد که در یکی از نمایندگی های شهر نیویورک در اولین روز فروش کوروت ۲۰۲۰ حضور خواهند داشت و از نزدیک شاهد فروش این خودرو ها خواهند بود.

فروش شورولت کوروت ۲۰۲۰ یک امتیاز بزرگی برای شورولت محسوب می شود و آن هم زودتر از زمان موعد شروع به فروش می کنند که این فروش زودتر باعث می شود تا این شرکت یک قدم از دیگر رقبا جلوتر باشد و به برنامه های خود در سال ۲۰۲۰ به طور کامل و با آسودگی خاطر برسد.

این خودرو ها با قیمت ۶۰.۰۰۰ هزار دلار به فروش می رسند و دارای مدل های اسپورت و معمولی می باشند، فعلا رنگ نارنجی برای این خودرو در دسترس می باشد و رنگ های دیگر تا ماه های آینده در تمامی فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر شرکت شورولت به فروش خواهند رسید، به گفته برخی منابع محلی تعداد حضور دلا لان در این نمایندگی ها بیش از حد می باشد و احتمال این دارد که قیمت این محصولات دچار تغییرات زیادی در چند ماه آینده شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروش شورولت کوروت 2020 در نمایندگی ها

فروش شورولت کوروت ۲۰۲۰ : بالاترین سطح فروش

شرکت آمریکایی شورولت در سال های گذشته ثابت کرده است که شرکتی بسیار حرفه ای و البته جهانی می باشد که قدرت این را دارد که با توجه به نیاز خود بازار های مختلف جهانی را تغییر دهد و در جهت تغییر نوع تولید خود بسیار توانمند و بسیار قدرتمند می باشد و توانایی این کار را دارد.

خودروی شورولت کوروت دارای قدرت ۴۹۵ اسب بخار می باشد که از یک ماشین در این سطح واقعا زیاد می باشد و قدرت خودرو را به طور شگفت انگیزی تغییر می دهد و باعث می شود تا این محصول دچار تغییرات بسیار زیادی در سرعت و قدرت موتور دچار شود.

این خودرو قابلیت این را دارد که در مدت زمان ۲.۹ ثانیه به ۶۰ کیلومتر برسد که واقعا سرعت شتاب گیری فوق العاده ای نسبت به سایر هم رده های خود دارد و در مقایسه با خودرو های مشابه سرعت شتاب  گیری این محصول واقعا به چشم میخورد.

فروش شورولت کوروت ۲۰۲۰ در نمایندگی های سراسر کشور آمریکا شروع شده است و تا ماه های آینده راهی کشور های انگلیس،کانادا و ژاپن خواهد شد و بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی تا اواسط سال ۲۰۲۰ این خودرو در تمامی نمایندگی های سراسر دنیا شروع به فروش خواهد شد و تمامی طرفداران این خودرو می توانند به آن دسترسی داشته باشند، در ایران که هنوز نمایندگی وجود ندارد و باید شاهد حضور این خودرو تا اواخر سال ۲۰۲۰ باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر