فروش ضعیف خودرو وایپر در سال ۲۰۱۹ :افت شرکت آمریکایی

فروش ضعیف خودرو وایپر در سال ۲۰۱۹ :افت شرکت آمریکایی

شرکت دوچ که با خودرو های سری چلنجر معروف شده است، محصول دیگری را با نام وایپر به خط تولید خود اضافه کرده بود که با استقبال زیادی از طرف طرفداران و عاشقان دنیای خودرو مواجه شده بود. این شرکت آمریکایی در پی حمایت و تولید بیشتر از این سری بود.

خط تولید این خودرو در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت دوچ در کشور آمریکا پایه گذاری شد و مدل های اولیه شروع به تولید شدند، متاسفانه این شرکت خودرو های جدید و اسپورت خود را به صورت سفارشی و آن هم در تعداد کمی راهی بازار کرده است.

خودرو وایپر به صورت سفارشی و آن هم به صورت نوبت دهی ۶ ماهه می باشد که توسط شرکت دوچ انجام می گیرد و تولید انبوه این خودرو وجود ندارد، این شرکت خط تولید این سری را با سری های مختلف خود مانند چلنجر گسترش نداده است.

فروش ضعیف خودرو وایپر در سال ۲۰۱۹ باعث شده است تا اکثر افراد و منتقدین برای ادامه دادن خط تولید این خودرو توسط دوچ شاکی شوند و این شرکت را مورد انتقاد قرار داده اند. خودرو وایپر تنها ۵ عدد در سال ۲۰۱۹ فروش داشته است که اولین آمار ضعیف این شرکت می باشد.

فروش ضعیف خودرو وایپر در سال 2019 :افت شرکت آمریکایی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این ماشین به نوعی یک خودروی نمایشی می باشد که برای ساخت کلیپ و استفاده در فیلم ها ساخته شده است و جنبه نمایشی دارد و برای راندن در جاده و خیابان ها مناسب نمی باشد، تولید وایپر در سال گذشته که اواخر سال ۲۰۱۸ محسوب می شود قطع شد.

این قطع شدن باعث شد تا افرادی که قصد خرید این خودرو را داشته اند از فکر این محصول سر باز زدند و برای خرید محصولاتی دیگر اقدام کردند، متوقف کردن خط تولید این خودرو گران تر از چیزی که دوچ به یاد داشت تمام شد.

فروش ضعیف خودرو وایپر نشان از ضعف شرکت آمریکایی

شرکت دوچ به فروش پر قدرت و البته تولید انبوه می باشد در این پروژه ناموفق عمل کرد و در نتیجه باعث از بین رفتن اعتبار این شرکت در صنعت خودروسازی شد، خودرو وایپر که از لحاظ طراحی و قدرت هیچ عیب و نقصی نداشت دچار فروش کم شد.

خودرو وایپر در سال اول تولید خود به تعداد ۱۰۰۰ فروش رسید و یک آمار جالب از یک خودروی سفارشی را ثبت کرد اما بعد از گذشت حدود سه سال بعد از تولید اولیه از این خودرو، شاهد افت آمار فروش این خودرو بوده ایم که متاسفانه باعث تعطیل کردن خط تولید این خودرو شد.

فروش ضعیف خودرو وایپر در سال گذشته یک رکور منفی برای شرکت دوچ به ثبت رساند که آمار فروش این شرکت آمریکایی را در سال ۲۰۱۹ بسیار کاهش داد و در آمار های جهانی سهام این شرکت بسیار زیاد افت کرد. باید منتظر ماند و دید که دوچ برای رفع این ضرر بزرگ و زیاد چه کاری را انجام خواهد داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر