فروش فراری F8 اسپایدر در بازار استرالیا به زودی

فروش فراری F8 اسپایدر در بازار استرالیا به زودی

شرکت ایتالیایی فراری دارای محصولات قدرتمند و بسیار جالب می باشد و همین نیز باعث شده است تا شاهد این باشیم که این شرکت ایتالیایی به فروش محصولات خود وسواس بسیار زیادی دارد و همین باعث شده است تا کیفیت فروش و محصولات به طور صعودی بالا برود.

سری اسپایدر این شرکت حدودا ۷ ماه پیش رونمایی شد و دارای قابلیت های بسیار جذاب و زیبایی می باشد که باعث می شود تا هر فردی به طور شگفت انگیزی به این خودرو نگاه کند و تقریبا می توان گفت بی نقص ترین خودروی فراری محسوب می شود.

طراحی خاص و جالب این خودرو باعث شده است تا شاهد درخواست خرید این خودرو از تمامی نقاط دنیا به این شرکت ایتالیایی فرستاده شود، این شرکت اعلام کرده است پر درخواست ترین کشور استرالیا می باشد که به زودی برای فروش در آن کشور آماده شده اند.

فروش فراری F8 اسپایدر در استرالیا به زودی افتتاح خواهد شد و در نمایندگی های رسمی این شرکت شاهد فروش این سری خواهیم بود که طرفداران بسیار زیاد و البته خاصی را از سراسر دنیا به خود اختصاص داده است و همین نیز باعث جذابیت خاص این خودرو می شود.

این خودرو دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد که مهم ترین آنها بخش طراحی می باشد که با فاصله بسیار زیاد باعث شده است تا ما شاهد این باشیم که این ماشین یک طراحی خاص و فوق العاده را با خود به یدک می کشد و همین نیز باعث کیفیت بالای این محصول می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروش فراری F8 اسپایدر در استرالیا

فراری F8 با موتور ۳.۹ لیتری توربو شارژ باعث می شود تا قدرت این خودرو به طور شگفت انگیزی افزایش یابد و ما نیز شاهد تولید نیروی ۷۷۰ اسب بخار می باشد که این ماشین را به یک غول وحشتناک و بسیار خاص و ویژه تبدیل می کند.

خروجی این خودرو حدود ۱۰ نیوتن متر بیشتر از سری قبلی خود می باشد که باعث می شود در سرعت های بالا شاهد کم شدن وزن باشیم و این عدد نیز به ۲۰ کیلوگرم می رسد که باعث می شود تا شتاب خودرو بیشتر از نمونه های قبلی شود.

قیمت اولیه این خودرو برای فروش در استرالیا حدود ۵۳۶ هزار دلار قیمت گذاری شده است که نسبت به قیمت جهانی هیچ تغییری نکرده است و مانند گذشته و خودرو های قدیمی فراری، ثابت بودن قیمت یکی از ملاک های این شرکت ایتالیایی می باشد.

هنوز این شرکت اعلام نکرده است از کدام زمان وارد استرالیا خواهد شد و گفته می شود بعد از خاتمه شیوع ویروس کرونا شاهد حضور این غول شگفت انگیز صنعت خودروسازی در شهر ملبورن استرالیا برای فروش رسمی این خودروی جذاب خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع caradvice

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر