فروش فورد موستانگ Mach-E به طور غیر رسمی

فروش فورد موستانگ Mach-E به طور غیر رسمی

شرکت فورد یکی از برترین تولیدکنندگان خودرو در دنیا می باشد که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است و تولید محصولات با کیفیت یکی از مزیت های مهم این شرکت محسوب می شود که توانسته است به بهترین تبدیل شود.

این شرکت چند ماه قبل از خودروی موستانگ Mach-E رونمایی کرد که قابلیت های بسیار و فراوانی را به خود اختصاص داده است و همین خودرو نیز قرار است به عنوان یکی از برترین سری های این شرکت در بازار های جهانی به فروش رسمی برسد.

در این میان خبر های بسیار زیادی در رابطه با این خودرو منتشر شده است که اشاره به فروش غیر رسمی این خودرو قبل از عرضه جهانی این خودرو آغاز شده است که از سوی شرکت فورد نمی باشد و باعث ایجاد شایعات بسیار زیادی درمورد این خودروی جهانی شده است.

فروش فورد موستانگ Mach-E در سایت macheclub.com که مربوط به شرکت فورد نمی باشد آغاز شده است و حتی برخی از کاربران اعلام کرده اند در این سایت اقدام به پیش خرید کرده اند و قرار است به زودی هزینه نهایی خودرو را به حساب شرکت واریز نمایند.

طبق گفته های شرکت آمریکایی فروش رسمی این خودرو در ماه مه آغاز خواهد شد و باید منتظر ماند دید که این شرکت توسط نمایندگی ها و یا به صورت آنلاین و سفارشی از سایت رسمی خود فورد شروع به فروش این خودروی بسیار جذاب و با طراحی بسیار خاص خواهند بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروش فورد موستانگ Mach-E به طور غیر رسمی

فروش فورد موستانگ Mach-E به صورت غیرقانونی

هنوز اخبار و شایعات بسیار زیادی پیرامون این مسئله به وجود آمده است و شرکت فورد هنوز هیچ واکنشی به این اتفاقات نداشته است و همین نیز باعث شده است تا برخی از رسانه ها اعلام کنند فروش آنلاین این خودرو به صورت غیر رسمی از سوی فورد آغاز شده است.

همچنین فورد اعلام کرده است تمام کسانی که عضو خبرنامه این شرکت هستند بعد از شروع فروش این خودرو به تمامی آنها به صورت آنلاین شروع به ارسال ایمیل خواهد شد، و هنوز هیچ ایمیلی از سوی فورد برای طرفداران و خریداران این شرکت ارسال نشده است.

این ماجرا می تواند یک کلاهبرداری و یا یک فروش غیر منتظره از سوی شرکت قدرتمند آمریکایی باشد، باید منتظر بمانیم و ببینیم کدام یک از حدس های ما درست خواهد بود و یا شرکت فورد برای فروش این محصول خود برنامه های بسیار خاصی خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر