فروش فوق العاده هواوی بعد از تحریم های آمریکا

فروش فوق العاده هواوی بعد از تحریم های آمریکا

شرکت هواوی دقیقا یک سال و ۶ ماه پیش توسط آمریکا تحریم شد و از لحاظ تامین قطعات سخت افزاری و ارائه خدمات نرم افزاری محروم ماند. این شرکت در اوایل فشار زیادی را از سوی شرکت های آمریکایی به خود دید اما بعد از گذشت مدتی این شرکت به حال اولیه خود برگشت.

هواوی در تمام این یک سال شاهد اتفاقات و مشکلات زیادی بوده است که توانسته تمام آنهارا رفع کند و به یک شرکت با ثبات در آسیا و دنیا تبدیل شود. این شرکت که توسط تمامی شرکت های آمریکا تحریم شده بود و آپدیت نرم افزاری و سخت افزاری دریافت نمی کرد در تولید محصولات خود دچار مشکل شده بود.

حالا شاید اکثر کاربران از خود بپرسند دلیل این پست به یک سال پیش چیست، در این مقاله ما به یک سال برنمی گردیم و درمورد عملکرد هواوی در چند ماه گذشته بحث خواهیم کرد. فروش فوق العاده هواوی در این چند ماه اخیر باعث شده است تا تحریم های مختلف از سوی آمریکا شکست بخورد.

هواوی علی رغم اینکه بعد از تحریم شدن توسط ابر قدرت دنیا دست از تلاش بردارد و به فکر دیگری در تولید محصولات خود باشد، شروع به جنگیدن با این قدرت اقتصادی دنیا کرد و توانست با خودکفایی و راه های مختلف این مشکلات و تحریم ها را دور بزند و در نتیجه به پیروزی شیرین و مهمی دست یابد.

این شرکت با تولید تمامی قطعات سخت افزاری و ارائه خدمات نرم افزاری با کیفیت زیاد باعث شد تا آمریکا دست از تحریم بردارد و دوباره با شرکت چینی وارد معامله شود، این شرکت بزرگ چینی با قدرت زیاد و خواست و تفکر تمامی نقشه های آمریکا برای تحریم را از بین برد.

فروش فوق العاده هواوی : قدرت بیش از حد چینی ها

این شرکت چینی بعد از اینکه از سوی آمریکا تحریم شد و عملا از سوی شرکت های آمریکا هیچ خدماتی را دریافت نکرد، شرکت هواوی به طور کامل فلج شد و حدود یک ماه تمامی خط تولید این شرکت مجبور به ایستادن شد، اما بعد از مدت خیلی کوتاه دوباره شروع به کار کرد.

هواوی توانست با ارائه راهکار های مختلف و متنوع تمامی مشکلات را که از سوی آمریکا وارد شده بود را کنار بزند و بتواند محصولاتی با کیفیت و با قیمت ثابت ارائه کند. یکی از نقاط قوت و کلید پیروزی هواوی بر تحریم آمریکا داشتن مردم با غیرت و وطن پرست است که در چین زندگی می کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کشور مردم چین بعد از تحریم هواوی توسط آمریکا و شرکت های مختلف شروع به حمایت از این شرکت چینی کردند و در نهایت توانستند با حمایت های خود این شرکت را به نقطه ای برسانند که باعث شود تا آمریکا از تحریم این شرکت به صورت کامل دست بردارد. این حمایت باعث شده است تا شاهد فروش فوق العاده هواوی در چند ماه اخیر باشیم.

مردم چین با خرید محصولات هواوی و حمایت از این شرکت باعث شد تا آمار فروش این شرکت دچار افزایش باشد و یک آمار جالبی را به ثبت برساند، هواوی بعد از اینکه تحریم شد توانست تعداد و ارقام تولید خود را نسبت به دوران قبل تحریم برساند و یک رکورد جالبی را از خود به جا بگذارد.

هواوی قبل از تحریم ها توسط آمریکا، در یک ماه توانسته بود حدود ۳۰ میلیون گوشی به فروش برساند که این رقم در دوران تحریم چیزی نزدیک به ۶۰ میلیون دستگاه شد که رکورد فروش گوشی در یک ماه را که با ۵۰ میلیون دستگاه متعلق به سامسونگ بود را به خود اختصاص داد.

قدرتی عجیب و غریب چینی ها

یکی از نقاط قوت هواوی مردم چین به حساب می آید، چون حدود ۸۰ درصد فروش این شرکت در دوران تحریم آمریکا توسط مردم چین و بازار داخلی برای هواوی بود، تحریم آمریکا به جای اینکه جلوی هواوی را بگیرد باعث پیشرفت این شرکت چینی شد و باعث فروش فوق العاده هواوی در تمامی محصولات شد.

این قدرت از اتحاد و یکپارچگی مردم چین به وجود آمد و با همکاری مردم و شرکت هواوی این اعداد و ارقام به وجود آمد و باعث شد باعث تعجب برخی از کشور های بزرگ و حتی آمریکا شود. ترامپ به صورت رسمی اعلام کرد قصد از بین بردن این شرکت را دارد اما مردم چین حرف های این رئیس جمهور آمریکا را نشنیده گرفته و به حمایت خود ادامه دادند.

حمایتی که باعث شد تا هواوی بعد از تحریم ها تبدیل به یک غول بی نظیر شود، هواوی بعد از تحریم های آمریکا توانست گوشی های بیشتری و با کیفیت بالاتری تولید کند و در این بازه زمانی نیز توانست تعداد تولید محصولات غیر از گوشی را نیز افزایش دهد.

هنوز تحریم های آمریکا به طور کامل از بین نرفته است و برخی از شرکت های آمریکایی و اروپایی با هواوی همکاری نمی کنند و خدمات خود را در اختیار این شرکت قرار نمی دهند و همین کار نیز باعث شده است تا هواوی به کار و راه خود ادامه دهد و برای تولید محصولات بیشتر فکر کند.

فروش فوق العاده هواوی یک عنوان بسیار معناداری است که نشانگر خیلی از چیزاست که نشان از قدرت مردم چین و هواوی را نشان می دهد، مردم می توانستند با بی تفاوتی به این مسئله و تنها گذاشتن هواوی در این وضع این شرکت را دچار مشکلات بزرگی بکنند، اما با حمایت های همه جانبه خود به بهبود این شرکت کمک کردند و در نهایت به آرزوی خود رسیدند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر