فروش نوبیا واچ از ۲۸ جولای آغاز می شود

نوبیا واچ به زودی عرضه می شود

بخش پوشیدنی های هوشمند یکی از رقابتی ترین بازار های در سال ۲۰۲۰ است. به دلیل بیماری همه گیر کرونا امسال سال آسانی برای شرکت های فناوری نبود. با این وجود، بازار پوشیدنی های توانستند بر بحران غلبه کرده و به نتایج خوبی برسند. امسال شرکت های زیادی از جمله اوپو و رلمی به این بخش پیوسته اند.

اکنون نوبیا هم در حال آماده سازی برای رونمایی اولین ساعت هوشمند خود در چین است. احتمالا به دلیل محبوبیت سری گوشی های گیمینگ این شرکت را نوبیا می شناسید. این شرکت همچنین در گذشته یک شرکت تابعه ZTE بود. اکنون نوبیا به تنهایی کار می کند و یک گام دیگر در بخش گجت ها با نوبیا واچ خود بر می دارد.

این ساعت هوشمند رد تاریخ ۲۸ جولای در چین رونمایی می شود، اما این پیش فروش این ساعت هوشمند در JD.com در دسترس است.

ساعت نوبیا ساده تر از نوبیا آلفا است، چون که دوربینی به همراه ندارد اما دارای یک صفحه نمایش منحنی است. تصویر تبلیغاتی پوشیدنی اصطلاح “ماجراجویی شهری” را به همراه دارد. ظاهرا این نشان می دهد که ساعت جدید از ویژگی های دوام بالایی برخوردار است تا از آمادگی بیشتر سناریو های ماجراجویانه اطمینان حال کند.

با این حال، ممکن است فقط نشانه ای از طراحی مدرن آن باشد. متاسفانه هنوز جزئیاتی از ویژگی های این ساعت هوشمند فاش نشده است، در این راستا قیمت هم همچون راز است.

نوبیا واچ

نوبیا واچ بهترین ساعت هوشمند منحنی نخواهد بود

با وجود این، ما می توانیم حدس هایی را در مورد این پوشیدنی بزنیم. نوبیا آلفا با قیمت ۳۴۹۹ یوان به چین رسید که حدود ۴۹۹ دلار می باشد. البته آن نوع عملکرد سیم کارت را به ارمغان آورد. ما همچنین با آبکاری طلای ۱۸ عیار شاهد نسخه گران قیمت ترین هم از این ساعت با قیمت ۴۴۹۹ یوان (۶۴۲ دلار) خواهیم بود.

در حال حاضر قیمت این ساعت ۱۸۱۸ یوان (۱۶۹ دلار) می باشد. ظاهرا این کاهش قیمت ارتباطی با ورود قریب الوقوع نوبیا واچ ارد. پوشیدنی جدید نوبیا باید در حدود قیمت نوبیا آلفا رونمایی شود. همچنین می توان حدود قیمت ۳۰۰۰ یوانی را هم انتظار داشت، البته این تنها حدس و گمانی بیش نیست.

همانطور که گفته شد پیش فروش این ساعت اکنون در JingDong در دسترس است. پس از انتشار هم احتمالا در چندین خرده فروش چینی و وب سایت نوبیا در دسترس خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع JD.com

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر