فروش هدفون اپل پاور بیتس ۴ بدون رونمایی رسمی

فروش هدفون اپل پاور بیتس ۴ بدون رونمایی رسمی

بلاخره بعد از اینکه مدت زمان زیادی را برای عرضه و فروش پاور بیتس۴ منتظر ماندیم، اپل بدون این که یک رونمایی و یا یک مراسم کنفرانس مانندی این هدفون بیسیم جذاب را برای فروش به فروشگاه های معتبر ارسال کرده است، فروش این هدفون در والمارت گذاشته شده است.

صحبت های بسیار زیادی پشت این ماجرا وجود دارد و گفته می شود اپل بخاطر لو نرفتن اطلاعات این محصول رونمایی را لغو کرده است بدون هیچ خبری فروش این محصول را آغاز کرده است، اما نکته جالب و قابل توجه این می باشد که باید منتظر ماند و دید که چگونه خواهد بود.

این هدفون با عمر باطری ۱۵ ساعته و شارژدهی مناسب باعث می شود تا کاربر بتواند به نوعی شاهد این رقابت بسیار جذاب و فوق العاده باشد و بتواند به نوعی به بهترین شکل ممکن از این هدفون بسیار جذاب و کاربری نهایت استفاده را ببرد.

هدفون اپل پاور بیتس ۴ در سه رنگ مختلف قرمز،سفید و مشکی عرضه خواهد شد و قیمت اولیه برای این محصول نیز حدود ۱۴۹ دلار تعیین شده است که کمی نسبت به نسخه قبلی خود گران تر می باشد و این بخاطر کیفیت ساخت بالای این محصول می باشد.

مهم ترین نکته این هدفون جذاب بخش باطری آن می باشد که با ظرفیت بسیار بالا و شارژدهی بسیار مناسب باعث می شود تا شاهد این باشیم که این هدفون جذاب و کارآمد می تواند یک انتخاب بسیار مناسب و کارآمد و حتی جالب برای خرید یک هدفون بیسیم میان دیگر برند ها و سری های مشابه باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروش هدفون اپل پاور بیتس 4 بدون رونمایی رسمی

سازگاری هدفون اپل پاور بیتس ۴

این هدفون بیسیم با اکثر وسایل ست می شود و بدون مشکل به تمامی آیفون ها و آیپد ها قابلیت متصل شدن دارد و این باعث می شود تا شاهد این باشیم که این هدفون علاوه بر این دستگاه به دستگاه های غیر اپل نیز متصل خواهد شد.

هنوز به طور کامل مشخص نشده است که به چه برنامه هایی متصل خواهد شد اما این واقعیت وجود دارد که در آینده ای نه چندان دور شاهد متصل شدن این هدفون جذاب و کارآمد به دستیار صوتی اپل، همان Hey Siri محبوب خواهیم بود.

یکی دیگر از قابلیت های جذاب و کارآمد این هدفون بیسیم، متصل شدن هر دو گوش هدفون به یکدیگر از طریق یک سیم مخصوص می باشد که در داخل جعبه های این گوشی قرار گرفته است و همین نیز باعث شده است تا شاهد این باشیم که این محصول کارایی های بسیار زیادی دارد که بعد از رونمایی رسمی به تمامی آنها خواهیم پرداخت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر