فروش هواوی میت ۴۰ در جهان محدود خواهد بود

به گفته مدیر عامل مشاغل مصرف کننده هواوی، یو چنگدونگ اظهار داشت که درآمد فروش مشاغل مصرف کننده هواوی در نیمه اول سال ۲۵۵.۸ میلیارد یوان (۳۶.۸ میلیارد دلار) بوده است. علاوه بر این، این شرکت حدود ۱۰۵ میلیون دستگاه ارسال کرده است. وی همچنین فاش کرد که سری هواوی میت ۴۰ از تراشه کایرین ۹۰۰۰ بهره مند خواهند بود.

این آخرین نسل از تراشه های پرچمدار کایرین در حال حاضر خواهد بود. این به دلیل ممنوعیت اخیر هواوی توسط دولت ایالات متحده است. یو چنگدونگ گفت که تراشه های رده بالای کایرین موجوی انبار هستند و به زودی هیچ تولید انبوهی از آن ها را شاهد نخواهیم بود.

اکنون، گزارشی اخیرا از طرف evleaks مدعی شده است که هواوی میت ۴۰ به طور گسترده در دسترس نخواهد بود. این امر به دلیل آن است که هواوی از تراشه کافی برای تولید این گوشی هوشمند برخوردار نیست. گزارش های قبلی نشان می دهد که میت ۴۰ و هم سری های آن از سیستم عامل های متفاوتی استفاده می کنند. در حالی که میت ۴۰ پرو از سیستم عامل اندروید ۱۱ با رابط کاربری EMUI 11 استفاده می کند، میت ۴۰ با رابط کاربری EMUI 10.x ارائه می شود.

EMUI 11 در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی که از ۱۲ سپتامبر برگزار می شود، رسمی شرکت خواهد کرد. به یاد بیاورید که EMUI 19، اولین سیستم رابط کاربری هواوی مبتنی بر پروژه منبع باز اندوردی همچنین به HDC 2019 رسید. در تلفن های همراه هواوی P40، هواوی دیگر از خدمات موبایل گوگل استفاده نمی کند و در عوض از خدمات موبایل محصول خود (HMS ) استفاده خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشخصات سری هواوی میت ۴۰

گمانه زنی های اخیر نشان می دهد که سری هواوی میت ۴۰ با صفحه نمایش ۹۰ هرتزی عرضه می شود. اگر چه دو نمونه وجود دارد، هواوی خیلی به باتری های آن اهمیت می دهد بنابراین به احتمال زیاد به صفحه نمایش ۹۰ هرتزی بسنته می کند. پرازنده ۵ نانومتری آن قبل از نیمه سپتامبر تحویل داده می شود.

طبق گفته MobileWaferDarren، هواوی پیش از پایان سال به تراشه های زیادی احتیاج دارد. این شرکت به تراشه های ۵ نانومتری، ۷ نانومتری، ۱۶ نانومتری و ۲۸ نانومتری نیاز دارد. همچنین به یک تراشه هدست بلوتوثی که توسط های سیلیکون ساخته شده هم نیاز دارد. همه این تراشه های در تعداد آنها قبل از نیمه سپتامبر در دسترس خواهد بود.

از گزارش های قبلی، سری میت ۴۰ از پردازنده ۵ نانومتری کایرین استفاده می کند. همچنین این تراشه از معماری کورتکس A77 یا A78 + مالی جی ۷۷ / جی ۷۸ استفاده می کند. چنین ترکیبی عمکرد بهتری را برای صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی تضمین می کند.

در مورد نام دقیق تراشه ۵ نانومتری کایرین بعدی، گزارش هایی وجود دارد که از آن به نام کایرین ۹۰۰۰ یاد می شود. به یاد بیاورید که کایرین ۹۹۰ ۵G از معماری کورتکس A76 استفاده می کند. این گمانه زنی هایی را ایجاد می کند که کایرین ۹۰۰۰ ممکن است از معماری پردازنده کورتکس A77 / A78 و معماری پردازنده گرافیکی مالی جی ۷۷ / جی ۷۸ استفاده کند. با استفاده از این ترکیب، عملکرد پردازنده و پردازنده گرافیکی به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر