عرضه خودرو های هیبریدی BYD با پلتفرم DM-i در بازار جهانی

برند چینی BYD Motorysa یکی از بزرگترین و قدرتمندترین شرکت های تولید کننده خودرو در بازار چین است. این شرکت توانسته رکورد های زیادی مانند تعداد فروش و عرضه سالانه را به ثبت برساند. اولین پلتفرم هیبریدی این شرکت با عنوان DM-i، سال گذشته معرفی شد و حالا شاهد عرضه خودرو های هیبریدی BYD در بازار جهانی هستیم.

این شرکت چینی ۵۰۰ دستگاه از مدل های Qin PLUS DM-i و Song PLUS DM-i را در پایتخت کلمبیا عرضه کرده است. این سفارشات اولین فروش های این شرکت چینی در بازار جهانی است و گفته می‌شود خودرو های هیبریدی BYD مجوز فروش در بازار اروپا را به دست آورده است و در ماه های آینده شاهد ورود این غول چینی به بازار اروپا خواهیم بود.

عرضه خودرو های هیبریدی BYD با پلتفرم DM-i در بازار جهانی
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خودرو های Qin PLUS DM-i و Song PLUS DM-i اولین مدل هایی هستند از پلتفرم هیبریدی و الکتریکی DM-i استفاده می‌کنند. در کنار نوآوری های در نظر گرفته شده برای این مدل ها، شاهد طراحی بسیار چشم نواز و جذاب برای این دو مدل هستیم که از مدل های مشابه متمایز می‌کند.

با توجه به افزایش آلاینده های شهری و در معرض خطر قرار گرفتن محیط زیست، شرکت های تولید کننده خودرو به سمت ساخت خودرو های الکتریکی سوق داده می‌شوند. برند های معتبری همچون فولکس واگن و تسلا جزو بنیان گذاران این حوزه هستند که فعالیت های زیادی در این بازار دارند.

تولید کننده های دیگری مانند مرسدس بنز و تویوتا نیز علاقه زیادی برای حضور در بازار خودرو های الکتریکی نشان داده اند. جدا از این بحث، شرکت BYD در حال افتتاح چند شعبه رسمی در سراسر اروپا است تا بتواند با بازاریابی بزرگتر فروش خود در بازار های اروپایی را به دست بیاورد، هرچند حضور قدرتمندانه تسلا در اکثر کشور های اروپایی، کار را برای این برند چینی سخت تر خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر