فروش پردازنده سری Comet Lake اینتل از ماه آوریل

فروش پردازنده سری Comet Lake اینتل از ماه آوریل

یکی از منابع خبری اسپانیایی خبر داده است که به زودی و در تاریخ ۳۰ آوریل شاهد رونمایی از پردازنده سری  Comet Lake نسل ۱۰ خواهیم بود، همچنین این خبرگزاری اعلام کرده است شاهد برخی از اتفاقات بسیار جالب در کنفرانس رونمایی این محصول خواهیم بود.

این ادعا در حد شایعه می باشد و هنوز از طرف اینتل به طور کامل تایید نشده است و باید منتظر ماند دید که آیا این شرکت قدرتمند وجود و تولید این پردازنده را تایید خواهد کرد و یا باید منتظر زمان دیگری برای عرضه این محصول جدید اینتل باشیم.

همانطور که میدانیم سری Comet Lake اینتل حداکثر ۱۰ هسته ای خواهند بود و برای دسکتاپ طراحی و ساخته شده اند، این پردازنده قبل از تولید و عرضه با یک محصول قدرتمندی به نام Ryzen 9 3950X شرکت AMD مقایسه می شود که ۱۶ هسته ای می باشد.

لازم به ذکر است که پردازنده های جدید شرکت AMD بر اساس ۷ نانومتری می باشند که هنوز سری Comet Lake اینتل با تکنولوژی ۱۰ نانومتری ساخته خواهد شد که شرکت اینتل را در یک گودال بسیار عمیق خواهند انداخت، فروش پردازنده سری Comet Lake اینتل قطعا برای مقابله با AMD ساخته می شود.

یکی از برتری های بسیار محکم اینتل نسبت به AMD پایین بودن قیمت محصولات این شرکت می باشد که باعث می شود تا در کنار تنوع کاری بسیار بالا شاهد قیمت های بسیار پایین و منصفانه ای از سوی این شرکت قدرتمند حوزه سخت افزار و پردازنده برای مشتریان باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروش پردازنده سری Comet Lake اینتل از ماه آوریل

فروش پردازنده سری Comet Lake اینتل

سری جدید پردازنده های اینتل دچار برخی از اختلالات هنگام استفاده می باشند که شایع ترین آنها گرم شدن بیش از حد آنها می باشد که تبدیل به یک مشکل بسیار زیاد و قابل توجه شده است که باید به آن توجه بسیار زیاد و قابل توجهی شود.

این گرم شدن بیش از حد باعث می شود تا بار دیگر طراحی کلی پردازنده ها اینتل و نوع معماری آنها را زیر سوال ببریم و منتظر بمانیم ببینیم این شرکت در طراحی این محصول از شکل قبلی استفاده می کند یا شاهد تغییرات جدی تری خواهیم بود.

برخی از شایعات مهم در فضای مجازی و اینترنت پخش شده است که اشاره به استفاده از برق مصرفی حدود ۳۰۰ واتی دارد که هم مصرف برق را افزایش می دهد و هم از طرفی باعث گرم شدن بیش از حد پردازنده و مادربرد می شود که قطعا اینتل برای آن راه چاره ای اندیشیده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.