فروش پردازنده ۱۰th Genet Lake اینتل توسط یک چینی

فروش پردازنده ۱۰th Genet Lake اینتل توسط یک چینی

در حالی که ما هنوز منتظر این هستیم که اینتل محصول جدید خود را رونمایی کند و از سری ۱۰th Genet Lake رونمایی کند، یک فروشنده چینی تصاویری از یک سینی پر از پردازنده های ۱۴ نانومتری اینتل را منتشر کرده است که برای فروش گذاشته است.

هنوز حتی مشخصات فنی و تعداد تولیدی این پردازنده از سوی اینتل منتشر نشده است و این یک خبر شوکه کننده می باشد که از سوی برخی از رسانه ها منتشر شده است و اشاره به فروش این پردازنده توسط یک فروشنده چینی را دارد.

گفته میشد که اینتل قرار است سری i5 خود را در تراشه های ۱۴ نانومتری قرار دهد و در کنار آن نیز سری و محصول قدرتمند خود را که در سری i9 قرار داشت را رونمایی کند که متاسفانه یا خوشبختانه تصاویر آن قبل از رونمایی لو رفته است و جالب تر از آن نیز فروش این محصول در تعداد بالا می باشد.

فروش پردازنده ۱۰th Genet Lake توسط یک فروشنده چینی می تواند نشانگر همکاری اینتل با بخش و مرکز فروش آسیای شرقی می باشد که برای به دست آوردن بازار آسیا و اروپا تلاش می کند تا بتواند در مقابل AMD رقابت خود را حفظ کند.

هنوز اینتل به منتشر شدن این تصاویر که اشاره به پردازنده های سری جدید این شرکت با مدل های  i9-10900 و i9-10900K دارد نداده است و این جای تعجب دارد که اینتل واکنش خاصی به آن نداده است و این باعث شده است تا عجیب بودن ماجرا بیشتر از قبل شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروش پردازنده 10th Genet Lake اینتل توسط یک چینی

فروش پردازنده ۱۰th Genet Lake

هنوز اطلاعات زیادی درباره این ماجرا منتشر نشده است و هنوز به طور کامل ماجرا مشخص نشده است و فقط چند تصویر منتشر شده است که اشاره به فروش پردازنده های جدید اینتل دارد که باید منتظر بمانیم و ببینیم که اینتل نسبت به این ماجرا واکنش نشان خواهد داد.

گفته می شود سری i9-10900K حدود ۳۰۰ وات از قدرت پاور را به خود اختصاص می دهد و فشار زیادی را به مادربرد ها وارد خواهد کرد که باید منتظر بمانیم و ببینیم شرکت های دیگر متناسب با این پردازنده مادربرد های خود را چگونه طراحی خواهند کرد.

جالب ترین بخش تصاویر منتشر شده این می باشد که بر روی CPU نوشته شده است ۲.۵ گیگاهرتز اما طبق ادعای اینتل پردازنده های جدید این شرکت با سری i9-10900 و ۲.۸ گیگاهرتز خواهد بود که ماجرا را بسیار پیچیده تر می کند.

باید منتظر بمانیم و ببنیم که این اخبار و تصاویری که منتشر می شود جزو شایعات محسوب می شوند و یا نه تمامی تصاویر حقیقت دارند، اینتل واکنش خاصی به این خبر نداده است و برخی از رسانه ها نیز سکوت اینتل را مشکوک می دانند و همین باعث شده است تا بحث در این باره وجود دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر