فروش کاور رلمی بادز از ۲۸ ژانویه شروع خواهد شد

فروش کاور رلمی بادز از ۲۸ ژانویه شروع خواهد شد

رلمی یکی از شرکت های پیشرو در دنیای فناوری بوده است و در همین راستا توانسته است با تولید محصولاتی بسیار با کیفیت برند خود را جهانی کند و در همین راستا محصولات بسیار با کیفیتی را برای بازار های مختلف ارائه کرده است.

این شرکت در سال گذشته و آخرین محصولی که داشت پاور بانک ۱۰.۰۰۰ میلی آمپر بود که در بازار های مختلف جهانی و حتی در ایران توانست فروش خوبی را به جا بگذارد و یکی از بهترین فروش های لوازم جانبی موبایل را به جا گذاشته است.

این شرکت علاوه بر این محصول کیس یا همان کاور ایرپاد اپل را طراحی و توسعه داده است و قرار است آنرا برای سری ها ۲ و ۳ محصولات اپل تدارک ببیند و قرار است برای بازار جهانی که از چند سیلیکون خالص و با طراحی R مانند می باشد راهی بازار های مختلف بکند.

فروش کاور رلمی بادز در از ۲۸ ژانویه یعنی سه روز دیگر به صورت رسمی آغاز خواهد شد و از فروشگاه های رسمی اینترنتی این شرکت و دیگر فروشگاه های معتبر اینترنتی در دنیا قابل خرید و فروش خواهد بود و کاربران می توانند با مراجعه به آنها نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

این محصول در رنگ های مشکی،سفید،زرد کلاسیک و آبی عرضه خواهد شد. طراحی این کارو مخصوص ایرپاد می باشد و به گفته رلمی برای دیگر هدفون های بیسیم که دارای کیس های مخصوص شارژ می باشند تا ماه های آینده عرضه خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروش کاور رلمی بادز از 28 ژانویه شروع خواهد شد

فروش کاور رلمی بادز از ۳ روز دیگر

طراحی و شکل R برگرفته از نام اول این شرکت می باشد و برای محافظت برابر آب و ضد گرد و غبار خواهد بود و ایرپاد ها را در مواجهه با ضربه های محکم و آب با دوام خواهد کرد و مقاومت مناسبی نسبت به دیگر کاور ها خواهد داشت.

مقاومت این کاور نسبت به دیگر کاور ها زیاد می باشد و کاربر می تواند آنرا در جیب خود قرار دهد و بتواند از این طریق به مقاومت محصول خود اطمینان خاطر داشته باشد و با خیال راحت به کار های خود ادامه دهد. رلمی این محصول را برای افرادی که ورزش می کنند نیز پیشنهاد داده است.

قیمت اولیه این کاور حدود ۶ دلار می باشد و شرکت رلمی تاکید کرده است سری های جدیدتر و محصولات جذابتری را در سال ۲۰۲۰ برای کاربران و طرفداران دنیا تکنولوژی و لوازم جانبی موبایل تولید و عرضه خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر