فروش گلکسی واچ ۳ در رویداد بلک فرای دی

فروش گلکسی واچ ۳ در رویداد بلک فرای دی

آیا Samsung Galaxy Watch 3 همانقدر خوب است که من به یاد می آورم؟ طی چند ماه گذشته ، من از ساعت های Apple Watch Series 6 ، Apple Watch SE ، Apple Watch Series 3 و چندین ساعت هوشمند دیگر از جمله Amazfit GTR 2 و Mobvoi TicWatch 3 Pro استفاده کرده ام. همه آنها تحت تأثیر قرار گرفتند ، بنابراین بازگشت به Galaxy Watch 3 پس از هشت ماه چه حسی داشت و آیا می تواند با ساعت های هوشمند منتشر شده از آن زمان رقابت کند.

بگذارید اول این کار را از سر راه برداریم. حاشیه چرخشی گلکسی واچ ۳ تقریباً بهترین روش کنترلی در هر ساعت هوشمند است. آنقدر نزدیک به شهود و لمس بودن تاج دیجیتال Apple Watch است که تفکیک آنها بسیار کم است. از نظر وزنی به درستی وجود دارد ، از این نظر که مقاومت کافی برای اطلاع از عملکرد آن وجود دارد ، اما آنقدر سبک نیست که به طور تصادفی فعال شود.

سیالیت توسط نرم افزار Tizen مطابقت دارد ، جایی که Galaxy Watch 3 بر اکثر ساعت های هوشمند دیگر Android پیروز می شود. شما قاب را پیچ و تاب می کنید و نرم افزار بلافاصله واکنش نشان می دهد ، یک انیمیشن زیبا را با عملکرد فیزیکی مطابقت می دهد تا یک تجربه کاربری رضایت بخش و فوق العاده طبیعی داشته باشید. آسان است که فکر کنم در این مرحله اغراق می کنم اما اینطور نیست. نرم افزار و عملکرد Watch 3 کاملاً در دسترس است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
فروش گلکسی واچ 3

فروش گلکسی واچ ۳

اگرچه تایزن کاملاً عالی نیست. عدم تعامل با ایمیل ها و پیام های همه برنامه ها – ایمیل های Outlook به طور ناامید کننده ای بدون تعامل هستند – و همچنین عدم وجود Google Pay آزار دهنده است. و بعضی اوقات فوراً مشخص نمی شود که آیا باید یک دکمه را فشار دهم ، از حاشیه استفاده کنم یا صفحه را بکوبم تا اقدامی انجام شود. اما هنگامی که به روشهای آن عادت کردید و Samsung Pay را پذیرفتید ، بدون مشکل کار می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر