فروش ۱ میلیون پاوربانک ردمی توسط شیائومی در یک‌سال

فروش ۱ میلیون پاوربانک ردمی توسط شیائومی در یک‌سال

شرکت چینی شیائومی در ماه فوریه سال گذشته دو عدد پاوربانک با برند ردمی معرفی کرد که یکی از آنها دارای ظرفیت ۱۰.۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت و دیگری دارای ظرفیت ۲۰.۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت بود و همچنین از ظراحی جذاب و مناسبی نسبت به دیگر نسخه های موجود در بازار برخوردار بودند.

امروز شرکت شیائومی به طور رسمی اعلام کرد حدود یک میلیون دستگاه از این پاوربانک ها به فروش رسانده است و یک آمار قابل توجه و بسیار خوبی به ثبت رسانده است. عملکرد خوب شیائومی در حوزه گجت های هوشمند نیز مانند بازار موبایل این شرکت بوده است و فروش خوبی به همراه داشته است.

در هند این پاوربانک ها با تخفیف خوبی عرضه می‌شوند و با تخفیف های مناسب از سوی شرکت چینی به معرض فروش گذاشته شده است. در اروپا نیز این نسخه از پاوربانک های شیائومی توانسته ۱۰ هزار دستگاه به فروش برسد که آمار نه چندان خوب برای کشور های اروپایی محسوب می‌شود.

فروش ۱ میلیون پاوربانک ردمی قطعا آسوده نبوده و شیائومی برای انجام چنین کاری از فناوری ها و کیفیت خوبی استفاده کرده است تا به این سطح برسد. نسخه ۲۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی دارای خروجی ۱۸ وات است و در نسخه ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی به ۱۰ وات محدود شده است و برای شارژ انواع گوشی مناسب است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پاوربانک ردمی شیائومی دارای دو درگاه پورت برای شارژ کردن خود دستگاه دارد که عبارتند از USB-C و میکرو USB که می‌توان از هر کابل برای شارژ کردن و استفاده از این پاورنک ها بهره‌مند شد که واقعا قابلیتی بسیار خاص و فوق‌العاده جذاب از سوی این شرکت چینی محسوب می‌شود.

فروش 1 میلیون پاوربانک ردمی

فروش ۱ میلیون پاوربانک ردمی

فروش ۱ میلیونی فقط مربوط به برند ردمی است که طی یک بازه زمانی مشخص اتفاق افتاده است و در سال گذشته شرکت شیائومی توانست با فروش ۱۰ میلیون پاوربانک نسخه Mi یک رکورد جدید در بازار لوازم جانبی و هند به ثبت برساند که تابحال هیچ شرکتی این آمار و ارقام را ثبت نکرده بود.

در سال ۲۰۱۵ شرکت چینی شیائومی توانست با پاوربانک های نسخه ۱۰۴۰۰ میلی‌آمپر ساعت که از سال ۲۰۱۳ ادامه داشت با فروش بیش از ۱۰ میلیون دستگاه رکورد پرفروش ترین لوازم جانبی سال را به دست بیاورد و حالا نیز به احتمال زیاد این روند برای پاوربانک های نسخه ردمی این شرکت بیافتد و شاهد فروش بالای محصولات این شرکت در بازار های جهانی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر